Bass Astral wyrusza w kosmiczną trasę Solaris

fot. Facebook/Bass Astral
Eventpromo
Bass Astral trasa Solaris koncerty bilety

Czy w zespole, czy to solowo, Bass Astral zawsze był personą unikatową. Przede wszystkim artystycznie, kosmiczny przydomek nie wziął się tu znikąd - muzyk dysponuje wrażliwością nie z tej ziemi i to właśnie ją, przełożoną w autorski set, zaprezentuje podczas nadchodzącej trasy Solaris.

Bass Astral jak w transie

Na koncertach osobiście uwielbiam doświadczać uczucia pewnego oderwania od ziemi i nagłego bycia kompletnie gdzie indziej. Nie zawsze jest tak, że muzyka to zapewnia, lecz obcując z Bassem Astralem, odpłynięcie w totalny niebyt następuje wraz z pstryknięciem palcami. Tudzież: kilkoma pierwszymi dźwiękami, tutaj bardzo istotną rolę odgrywa przykład. Kuba nam go daje, bowiem kiedy gra, sam zdaje się przebywać w zupełnie innym świecie. To dziwne, możliwe że i dla nieprzygotowanych na podobne doświadczenie niekomfortowe. Na pewno za to, jedyne w swoim rodzaju, jak szczególny elektroniczny trans, który nie powtórzy się już w inny miejscu, innym czasie, czy nawet z innym artystą.

Bass Astral trasa Solaris koncerty bilety

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bass Astral w pozazmysłowym secie

Artysta zapowiada nadchodzącą trasę Solaris, jako nadzwyczaj dopracowany projekt. Podczas koncertów usłyszymy materiał, nad którym Bass Astral pracował przez cały pandemiczny rok. Na występach nie zabraknie również gości. Tak entuzjastyczne ogłoszenie podbija ciekawość, a zarazem oczekiwania względem solowego projektu Kuby. Już w zeszłym roku miała ukazać się jego samodzielna płyta Techno do miłości, który to projekt został jednak odroczony. Czy podczas nadchodzących koncertów usłyszymy materiał z nigdy niewydanego albumu, czy zupełnie nowe, nieznane utwory?

Tego lata Bass Astral zaprasza Cię na wyjątkowy koncert mistycznej muzyki elektronicznej w ramach trasy koncertowej SOLARIS. Niech Twe Ciało wyruszy w tan. Koncert taki wpłynie pozytywnie na Twoje zdrowie psychiczne, złagodzi stres i obyczaje

– czytamy na Facebooku

Taka zapowiedź ostrzy apetyt, czyż nie? Jeśli macie ochotę wybrać się na Bassa Astrala, koniecznie obserwujcie Instagram muno.pl. Wkrótce pojawi się tam konkurs, w którym do wygrania będą wejściówki na koncert. Stay tuned!

Bass Astral trasa Solaris koncerty bilety

grafika: Zagórczi

Bass Astral – Katowice, Poznań, Łódź – bilety

Artysta w ramach trasy Solaris zagra siedem niezwykłych setów w siedmiu różnych miastach w całej Polsce. Bilety na wybrane spośród wydarzeń znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

 

Bass Astral | 31 lipca Katowice | 13 sierpnia Poznań | 21 sierpnia Łódź

Biletomat.pl
79 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →