Barcelona: ponad 5 tys. osób na koncercie. Eksperyment covidowy

Fot. Reuters
News
Barcelona testuje normalność

Event muzyczny z udziałem zespołu Love of Lesbian odbył się w hali koncertowej Pałacu Sant Jordi przy zachowaniu restrykcji epidemicznych, z wyjątkiem dystansu społecznego.

Barcelona testuje normalność

Każdy z uczestników sobotniego koncertu, aby wejść do barcelońskiej hali sportowo-rozrywkowej Palau Sant Jordi, musiał poddać się wcześniejszej kontroli temperatury ciała oraz wykonać szybki test na obecność koronawirusa. Ich wartość została wliczona do ceny biletów, które oscylowały pomiędzy 23 a 28 euro. Po szybkim i sprawnym sprawdzeniu stanu zdrowia, każdy chętny mógł już bez problemu bawić się przy muzyce hiszpańskiej Indie-popowej grupy Love of Lesbian. Publika liczyła ostatecznie ponad 5 tys. osób.

Organizatorzy przed rozpoczęciem sprzedaży wejściówek wydali oświadczenie, w którym namawiali, aby nie kupowały ich osoby cierpiące na choroby płuc i nowotwory. Na miejscu imprezy obecny był sztab lekarzy, pielęgniarek i specjalistów rządowych.

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Barcelona testuje normalność

Fot .Reuters

Barcelona – co z masowymi imprezami?

Władze katalońskiej stolicy, które wydały zgodę na organizację wydarzenia pomimo rosnącej w regionie dynamiki zgonów i zakażeń, wyjaśniły, że służy ono testowaniu możliwości przeprowadzania podobnych masowych imprez rozrywkowych w niedługiej przyszłości.

Przed koncertem burmistrz Barcelony, Ada Colau, zapowiadała, że event odbędzie się bez konieczności zachowania dystansu społecznego, podobnie jak ostatni przeprowadzony w tym mieście koncert, który odbył się w sali Apolo w grudniu 2020r. Co ważne, po wydarzeniu, w którym uczestniczyły 463 osoby, nie potwierdzono żadnego zakażenia korona wirusem.

Witamy na jednym z najbardziej ekscytujących koncertów w naszym życiu! – tymi słowami wokalista zespołu Love of Lesbian, Santi Balmes, przywiał publiczność na koncercie.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również