Barcelona: ponad 5 tys. osób na koncercie. Eksperyment covidowy

Fot. Reuters
News
Barcelona testuje normalność

Event muzyczny z udziałem zespołu Love of Lesbian odbył się w hali koncertowej Pałacu Sant Jordi przy zachowaniu restrykcji epidemicznych, z wyjątkiem dystansu społecznego.

Barcelona testuje normalność

Każdy z uczestników sobotniego koncertu, aby wejść do barcelońskiej hali sportowo-rozrywkowej Palau Sant Jordi, musiał poddać się wcześniejszej kontroli temperatury ciała oraz wykonać szybki test na obecność koronawirusa. Ich wartość została wliczona do ceny biletów, które oscylowały pomiędzy 23 a 28 euro. Po szybkim i sprawnym sprawdzeniu stanu zdrowia, każdy chętny mógł już bez problemu bawić się przy muzyce hiszpańskiej Indie-popowej grupy Love of Lesbian. Publika liczyła ostatecznie ponad 5 tys. osób.

Organizatorzy przed rozpoczęciem sprzedaży wejściówek wydali oświadczenie, w którym namawiali, aby nie kupowały ich osoby cierpiące na choroby płuc i nowotwory. Na miejscu imprezy obecny był sztab lekarzy, pielęgniarek i specjalistów rządowych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Barcelona testuje normalność

Fot .Reuters

Barcelona – co z masowymi imprezami?

Władze katalońskiej stolicy, które wydały zgodę na organizację wydarzenia pomimo rosnącej w regionie dynamiki zgonów i zakażeń, wyjaśniły, że służy ono testowaniu możliwości przeprowadzania podobnych masowych imprez rozrywkowych w niedługiej przyszłości.

Przed koncertem burmistrz Barcelony, Ada Colau, zapowiadała, że event odbędzie się bez konieczności zachowania dystansu społecznego, podobnie jak ostatni przeprowadzony w tym mieście koncert, który odbył się w sali Apolo w grudniu 2020r. Co ważne, po wydarzeniu, w którym uczestniczyły 463 osoby, nie potwierdzono żadnego zakażenia korona wirusem.

Witamy na jednym z najbardziej ekscytujących koncertów w naszym życiu! – tymi słowami wokalista zespołu Love of Lesbian, Santi Balmes, przywiał publiczność na koncercie.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →