’Bar 25: The Film’ – zobacz trailer!

Zapowiedzi

Kultowy berliński klub Bar 25 to już przeszłość. Czy oby na pewno? Właśnie powstaje film dokumentalny opisujący 7 lat działaności mekki clubbingu.

„Bar 25: The Film” – taki tytuł roboczy nosi film w reżyserii Britty Mischer i Nany Yuriko opisujący historię nieistniejącego już kultowego berlińskiego klubu Bar 25. Dokument ma przedstawiać losy klubowiczów, otwartych na nowe doświadczenia, kreatywnych i w pełni wyzwolonych. Przez 7 lat działalności, klub rozwinął się w wielu kierunkach. Tętniące życiem za dnia i w nocy miejsce przyciągało ludzi chcących wypić drinka, porozmawiać ze znajomymi, wyszaleć się lub też odpocząć.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Latem tego roku właściciele Bar 25 stoczyli walkę z władzami miasta, które stwierdziły, że mają inny pomysł na zagospodarowanie przestrzeni klubu. 13 września ostatecznie zamknięto kultowe miejsce Berlina.

 

 

„Bar 25: The Film” na pewno będzie wiernie odzwierciedlać klimat panujący w klubie przez całą jego działaność. Bar 25 to szalone imprezy, leniwe poranki oraz zwariowane gry i zabawy.

 

Bar 25 zwraca się do wszystkich o pomoc w realizacji tego projektu. Potrzebni są redaktorzy oraz miejsce, w którym będzie można dokonać edycji filmu i ścieżki dźwiękowej. Jak narazie zebrano 3.422 €, a całkowity koszt produkcji „Bar 25: The Film” to około 25.000 €.

 

Więcej info: inkubato.com

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →