Bambounou wydaje nową EP-kę w formie… figurki z wosku

Fot. Materiały promocyjne
News
Bambounou z oryginalnym wydawnictwem

Bambounou zapowiada nową EP-kę w nietypowym wydaniu. 5-utworowe wydawnictwo ukaże się w tym tygodniu nakładem francuskiej wytwórni Firecamp.

Bambounou z oryginalnym wydawnictwem

Choć jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że od czasu do czasu muzycy wydają swoją twórczość na niekonwencjonalnych nośnikach (jak np. Remute, który wypuścił swój album na kartridżu do konsoli Nintendo 64) , to musimy przyznać, że Bambounou szczerze nas zaskoczył. Artysta wyda w tym tygodniu za pośrednictwem labelu Firecamp minipłytę zatytułowaną La Sagrada, która przyjmie formę woskowej rzeźby wzorowanej na ciele samego artysty.

W informacji prasowej możemy przeczytać, że 5-utworowa La Sagrada została zainspirowana „pięknem niedokończonej architektury La Sagrada Familia”  i zawiera muzykę o bardziej eksperymentalnym charakterze, na której francuski producent mówi i śpiewa po polsku i francusku”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Materiały promocyjne

Bambounou spala się dla nas

Koncept przejawia się również w formie świeczki, której forma przedstawia kształt popiersia Bambounou. Autorem świeczki jest artysta Jules Dumoulin. Do zestawu dodawana jest również naszywka z tracklistą. (Nie będzie fizycznego wydania płyty). Nietypowe wydawnictwo ukaże się 4 lutego 2022 roku.

La Sagrada – lista utworów

  1. La Sagrada
  2. Sans Soleil
  3. Un Songe / Un Jour
  4. Je Ne Te Pardonnerai Jamais
  5. Corps Entier

Bambounou – La Sagrada Music Video

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →