Balance 013, SOS i IMPORT!

News

Co łączy te trzy marki? W marcu ukaże się 'trzynastka' z serii Balance! Tym razem nagrywana będzie przez kolektyw DJ'ski SOS (Sex On Substance). W jego skład wchodzą Desyn Masiello, Omid16B oraz Demi. Ten ostatni już w lutym wystąpi w Polsce na dwóch imprezach z cyklu IMPORT!

Sex On Substance (SOS) to Dj’ski kolektyw trójki londyńczyków: Demi, Desyna Masiello i Omid16B. Przyjaciele którzy czerpią inspirację ze swojego bogatego muzycznego dorobku, działając pod wpływem brzmień labeli takich jak Deeper Substance i Sexonwax postanowili połączyć siły. 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Różnorodność charakterów tej trójki jest zarazem gwarancją równowagi muzyki poprzez odmienność ich gustów – trzy głowy uderzają w jednym rytmie w końcu co 3 pary rąk to nie jedna! Nadaje to specyficznego smaczku SOSDemi, Desyn i Omid to niewątpliwie indywidualności, obdarzone doskonałym wyczuciem muzycznym w dziedzinie muzyki elektronicznej.  Mają wspólny cel: rozruszanie zgromadzonych na ich imprezach ludzi. W końcu w ekscytującej cyfrowej erze edytowanie i remixowanie numerów live wraz z niepowtarzalnym show pozwala wyróżnić się właśnie takim projektom.

Ta niesamowita trójka będzie odpowiedzialna za ’trzynastkę’ z serii Balance [EQ Recordings], która ukaże się pod koniec marca 2008.

Za to w lutym  1/3 składu Sex On Substance, Demi wystąpi w Polsce podczas cyklu IMPORT! (1 [email protected] [Wwa] | 2 [email protected] [Pzń]).

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →