Bag Raiders – How Long ft. Panama

433
Playlista

Wszyscy z nas znają numer Shooting Stars. Bag Raiders, jego autorzy, stali się zakładnikami własnego sukcesu. Pewnie już na zawsze nimi zostaną, lecz nie przeszkadza im to w produkowaniu kolejnych świetnych numerów.

Shooting Stars powstało blisko dekadę temu, lecz numer nic sobie nie robi z upływu czasu. Kawałek przypomina o sobie a to za sprawą obecności w reklamach czy filmach, a to przy okazji niezliczonych memów. Jednym z najbardziej znanych jest ten z Neymarem.

Choć takie zjawiska sprawiają, że coraz większa liczba osób dowiaduje się o istnieniu tego numeru oraz ich autorów, to Bag Raiders nadal pozostają zespołem dość nieznanym. To dość niesprawiedliwie, bo australijski duet odpowiedzialny jest za stworzenie wielu świetnych kawałków. Jednym z nich jest Sunlight.

Bag Raiders do perfekcji opanowali sztukę tworzenia letnich, elektropopowych bangerów. Duet można śmiało postawić obok Friendly Fires czy Cut Copy.

W 2019 roku Australijczycy podzielili się ze słuchaczami szeregiem singli. W ostatnich miesiącach swoje premiery miały numery Wild At Heart i Lightning. Do obu powstały teledyski.

W pierwszym z utworów udzielił się Mickey Kojak, a w drugim The Kite String Tangle.

Triadę nowości od Bag Raiders wieńczy How LongKawałek powstał przy współpracy z innym australijskim zespołem, Panama. Kwartet ten możecie kojarzyć z innego, święcącego swego czasu triumfy popularności utworu.

Mowa oczywiście o numerze Always, choć jeszcze większą sławą niż pierwotna wersja, cieszył się remiks autorstwa Classixx.

Wracając do punktu wyjścia – How Long to doskonała propozycja na letni, niespieszny kawałek, który umili niejeden wypad za miasto. Nienachalna elektronika i chwytliwa partia wokalna to główne składowe sprawiające, iż trudno o tym numerze napisać cokolwiek złego. Dorzućcie go do swojej wakacyjnej playlisty.