Baasch z pierwszym singlem z nadchodzącej płyty. „Brokat” już w sieci

244
News
Baasch z pierwszym singlem z nadchodzącej płyty. "Brokat" już w sieci

Baasch opublikował właśnie nowy singiel z nadchodzącej płyty. Utwór Brokat to historia o porannym zrzucaniu masek w uwodzącej aranżacji.

Baasch – kolejny krok w karierze

Baasch, a właściwie Bartek Schmid, bo to on kryje się za tym niezwykle ciekawym projektem, od kilku lat dostarcza fanom elektro-popowych brzmień wiele powodów do radości. Kompozytor, producent i wokalista ma na swoim koncie już dwa długogrające albumy i właśnie przymierza się do wydania kolejnego.

BAASCH – Kind Of Coma

Jego utwory osadzone są w synth-popowej stylistyce, miejscami zakrawającej o EDM, co z delikatnym, acz zdecydowanym głosem Bartka, daje połączenie na miarę kawy i papierosów. Słowem – świetnie zazębiające się elementy kawałków szybko uzależniają i drapią nasze zmysły, dając dużo przyjemności. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej produkcji.

Baasch – nowy singiel – Brokat

Singiel promuje nadchodzący album, który już niedługo ukaże się nakładem PIAS Recordings (wytwórni, w której wydają m. in. Coals czy Brodka). Na najnowszym kawałku usłyszymy, co ciekawe, wokale w języku polskim oraz doskonały zestaw muzyków, których możecie kojarzyć z tras koncertowych Baasch. Za perkusją zasiadł bowiem Robert Alabrudziński, na syntezatorach Aleksander Żurowski, a za skrzypce ponownie złapał Tomasz Mreńca. Za miks odpowiada nie kto inny, tylko A_gim.

Baasch – Brokat, posłuchaj najnowszego utworu

Baasch na Enea Spring Break 2020

Biletomat.pl
od 120 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.