B-nasty – nowa marka dla kobiet z pazurem!

Lifestyle

B-nasty to nowa marka dla kobiet, która wyszła na przekór współczesnym standardom estetycznym, tworząc linię ozdób szokujących, ale pozostających w klasycznym ujęciu designu. Zobacz kolekcję!

Choć samo przesłanie wydaje się proste, to w połączeniu z wyrafinowanymi projektami i wysokiej klasy materiałami nabiera nowego wymiaru: B-nasty to oryginalność, dobra zabawa, odwaga i bunt. Impreza promująca markę odbędzie się w niedzielę 5 kwietnia 2015 podczas cyklu VLZY w poznańskim klubie SQ!
Kolekcja B-nasty powstała z myślą o kobietach, które nie boją się pokazać pazura. Subtelne buntowniczki zainteresuje urocza biżuteria ozdobiona złotym lub srebrnym charmsem. Dla bardziej odważnych uszyto koszulki, na których  znajdują się bezpośrednie i dość wymowne grafiki.
Trzecia część kolekcji dla buntowniczych romantyczek składa się z piżamki i dopasowanej do niej pościeli z wysokiej klasy bawełny. Również miłośniczki zwierząt znajdą sposób, by wyrazić siebie – dla swoich domowych pupili w ofercie znajdą skórzane obroże ozdobione srebrnym peniskiem. Jeśli w tych opisach można rozpoznać swoją druga połowę – prezent będzie trafiony!
Biżuterię i dodatki można kupić na stronie www.b-nasty.com . Ceny w granicach 99 zł-199 zł. Produkty pakowane są w ciekawie zaprojektowane i ładnie wykonane kartoniki.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →