Awakenings Festival 2020 zapowiada wydarzenie online

Festiwale News
Awakenings

Choć festiwalowe lato to pieśń przeszłości, organizatorzy wydarzeń starają się dać choć namiastkę tego, czego moglibyśmy doświadczyć. Ekipa Awakenings zdradziła swoje plany na ostatni tydzień czerwca.

Awakenings 2020 – miało być tak pięknie…

Awakenings to najprawdopodobniej jeden z najważniejszych festiwali muzyki elektronicznej w Europie. Co roku do Amsterdamu przyjeżdżają zastępy spragnionych fanów techno, by wspólnie celebrować coroczne święto i bawić się w malowniczym parku w Spaarnwoude. Nie inaczej miało być i w tym roku. Wydarzenie wyprzedało się w 2 dni. Line-up wyglądał naprawdę imponująco. Zresztą spójrzcie sami…

awakenings

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dalszej części tej historii chyba nie trzeba dopowiadać już nikomu. Letnie festiwale to pieśń przeszłości, a jedynym ich substytutem pozostają wydarzenia streamingowe.

Awakenings 2020 – wydarzenie online

Jak się okazuje, organizatorzy Awakenings przygotowali dla nas coś specjalnego. Zamiast pełnoprawnego festiwalu, w weekend 26-28 czerwca, odbędzie się wydarzenie online, które ma za zadanie umilać nam czas, który normalnie spędzilibyśmy na parkietowych pląsach.

Na tę chwilę pełen line-upu wydarzenia i rozpiski czasowa pozostają tajemnicą. Znamy jednak dwa pierwsze nazwiska, które wystąpią we wspomniany weekend. Pierwszym z nich jest dobrze znany polskiej publice, genialny Joris Voorn, a drugi to Speedy J

Speedy J | Boiler Room x Eristoff: LisbonPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →