Wiele nowych twarzy i polska reprezentacja – Awakenings Festival 2020 ogłasza line-up

2 398
News
Awakenings Festival 2020 - line-up ogłoszony

Jubileuszowa edycja prawdopodobnie najsłynniejszego festiwalu techno zbliża się wielkimi krokami. W dniu wczorajszym ruszyła przedsprzedaż biletów, ogłoszono także line-up wydarzenia. Jak zawsze, nie zabrakło w nim światowej klasy nazwisk. Sprawdźcie, kogo ujrzymy latem na Awakenings Festival 2020!

AKTUALIZACJA: Wydarzenie zostało całkowicie wyprzedane po dwóch dniach.

Awakenings Festival w Amsterdamie. Wydarzenie, na które naprawdę warto pojechać

Awakenings Festival to jedno z tych wydarzeń, na które chce się wracać co roku. Mało kto żałuje w nim udziału. Jeżeli jednak wciąż masz wątpliwości, to zachęcam do zaznajomienia się z kilkoma powodami, dla których jednak pojechać do Amsterdamu warto.

Tegoroczna, 20. edycja odbędzie się 27 oraz 28 czerwca w malowniczym parku w Spaarnwoude. W podjęciu decyzji o wyjeździe, pomocny okaże się z pewnością ujawniony skład artystów, który można zobaczyć poniżej.

Awakenings Festival 2020 – line-up

Awakenings Festival 2020

Awakenings Festival 2020. Silna reprezentacja i elementy zaskoczenia

Zgodnie z oczekiwaniami, reprezentacja jest bardzo mocna. Charlotte De Witte, Dax J, Joseph Capriati, Maceo Plex, Richie Hawtin czy Tale Of Us – te i inne gwiazdy ujrzymy na festiwalu i to dwukrotnie! Co piąty artysta zagra podczas Awakenings Festival 2020 dwa sety. Z kolei niemal 60 proc. nazwisk widocznych na grafice, nie znajdziemy w edycji zeszłorocznej! Absolutnie obalone zostało zatem mylne przekonanie, jakoby line-up wydarzenia nie zawierał żadnego elementu zaskoczenia.

Pojawili się m. in. Bjarki, Kevin de Vries czy Stephan Bodzin. Doceniono także bardzo szybko rozwijającą się karierę duetu Mathame, o którym pisaliśmy w jednej z edycji MunoRadaru.

W tym roku nie zobaczymy z kolei Adriatique, Dubfire, Pauli Temple oraz Niny Kraviz. To z pewnością może stanowić zawód dla niektórych fanów.

Polski akcent na Awakenings Festival 2020

Last but not least, niedzielną rozpiskę dumnie zamyka nie kto inny, a VTSS! Jej świetny sezon nie jest przypadkiem i nie pozostaje nic innego, jak złożyć wielkie gratulacje Martynie. Czapki z głów!

Do zobaczenia w Spaarnwoude!

 

Festiwale

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.