Avalon Emerson udostępnia 6-godzinnego seta!

News
Avalon Emerson z nowym setem

Każdy jej set, który krąży po Internecie, jest na wagę złota. Avalon Emerson sprawiła swoim fanom ogromny prezent w postaci nagrania z jej całonocnego występu w Londynie.

Amerykańska DJ-ka oraz producentka słynie z niesamowitego warsztatu. Podchodzi do tych zajęć w bardzo inżynierski sposób, używając różnych software’ów tak, jakby w nich programowała. Nie gra już z winyli – wykorzystuje je tylko do zgrywania muzyki w dobrej jakości,
a w CD playerach natomiast zna wszystkie opcje na pamięć. Poza tym dba o to, aby każdy kawałek był dokładnie sklasyfikowany co do gatunku, nastroju oraz pory dnia, w jakiej utwór mógłby najlepiej się sprawdzić. Prowadzi również stronę internetową, na którą wrzuca część swoich editów. Są one za darmo do pobrania. Brzmi nerdowsko? Delikatnie, ale te wszystkie elementy składają się na rzecz dla nas najważniejszą, czyli muzykę. Jej troska o detale przy organizacji kawałków pozwala na szybkie przejścia pomiędzy utworami, co jest bardzo istotne dla kogoś, kto lubi się poruszać wśród różnych gatunków oraz temp.

Avalon Emerson z 6-godzinnym setem

Avalon Emerson fot. Tonje Thilesen

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Muzyczny maraton

Avalon podzieliła się z fanami nagraniem z imprezy w Village Underground w Londynie. Jest to 6-godziny set, na którym ciężko znaleźć miejsce na nudę. W charakterystyczny dla Emerson sposób skacze ona po szerokiej gamie gatunków. Zaczyna się dosyć niewinnie, bo od downtempo oraz wprowadzającej w lekki trans elektroniki, ale z każdą godziną występ nabiera tempa. Później słychać kawałki zaliczające się do gatunku New Beat, house, a bliżej końca można trafić na już dużo szybsze kawałki z pogranicza breakbeatu, jungle oraz techno. Nad całym dziełem unosi się popowa mgiełka, która jest znakiem rozpoznawczym Avalon Emerson.

Nagranie Avalon Emerson z LondynuPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →