Avalon Emerson i Anunaku łączą siły. Efekt? Świetny numer, a to nie koniec

fot. AD 93/Instagram
News
Avalon Emerson i Anunaku łączą siły. Efekt? Świetny numer, a to nie koniec

Debiutanckie EP A+A ukaże się jeszcze w tym miesiącu, nakładem wydawnictwa AD 93. Tymczasem słuchamy promującego go singla Eternal September.

Choć wydawnictwo AD 93 efekty współpracy Avalon Emerson i Anunaku nazywa „piękną, ale i mocną muzyką taneczną”, ich pierwszy singiel ma raczej refleksyjny i stonowany charakter. Jednak drugi tydzień września, kiedy wciąż staramy się pogodzić z końcem lata, wydaje się idealnym momentem na wydanie właśnie takiego kawałka. Do końca miesiąca będziemy mieli okazję poznać w całości efekty tej wyjątkowej współpracy artystycznej. Jej owocem jest album 060, który ukaże się już 30 września.

A+A, czyli Anunaku i Avalon Emerson

Ich współpraca artystyczna rozpoczęła się pod koniec ubiegłego roku, kiedy dwójka spotkała się na sesje w Londynie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Spotkaliśmy się w Londynie zeszłej zimy na kilka sesji w moim studiu w Hackney, od razu przypadliśmy sobie do gustu i już pierwszego dnia stworzyliśmy aż trzy utwory!

– komentował spotkanie Anunaku.

Czytaj dalej: Avalon Emerson udostępnia 6-godzinnego seta!

Nadchodząca EP-ka, zatytułowana 060, będzie dla Emerson pierwszym minialbumem od grudnia 2020. Wówczas ukazała się 040, wydana również nakładem AD 93. Pod szyldem brytyjskiego labelu opublikowane zostały też ostatnie wydania Anunaku, w tym EP-ka 042.

Wieczny wrzesień

Pierwszym kawałkiem z nadchodzącego wydania, jaki mamy okazję usłyszeć, jest Eternal September, którego możecie posłuchać poniżej. Już teraz wiemy również, że na EP 060, która ukaże się w formie digitalowej i na winylu, znajdą się cztery wspólne kawałki Anunaku i Avalon Emerson. Duet zapowiedział także swoją wspólną europejską trasę. A+A będziecie mogli usłyszeć w drugiej połowie października w Mediolanie, Amsterdamie, Manchesterze, Barcelonie i Londynie.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →