Wielki powrót Automatik Night!

Wydarzenie

Kultowy na skalę całego kraju cykl klubowych imprez Automatik Night powraca! Kolejny przystanek już 16 czerwca w poznańskiej Starej Rzeźni!

Automatik Night to po prostu synonim tego co najlepsze w nowoczesnej kulturze klubowej. Główną misją organizatorów cyklu jest prezentowanie najbardziej aktualnych, klasowych i najszerzej komentowanych zjawisk na scenie szeroko rozumianej muzyki elektronicznej.
Pierwsza edycja Automatik Night odbyłą się w 2004 roku z udziałem ikony electroclashu – Miss Kittin. Na kolejnych 50. odsłonach cyklu imprez w poznańskim klubie SQ oraz Starej Rzeźni gościły takie gwiazdy jak: Michael Mayer, Steve Bug, Damian Lazarus, Paul Kalkbrenner, Jamie Jones, Magda, Matthew Jonson czy też Joris Voorn. To tylko niektórzy z prestiżowego grona artystów!
Z tym większą radością informujemy Was o reaktywacji kultowego cyklu klubowych imprez! Już 16 czerwca w poznańskiej Starej Rzeźni na kolejnej edycji Automatik Night wystąpi jednego z najgorętszych obecnie nazwisk na klubowej scenie – Ernesto Ferreyra!
Argentyński muzyk i DJ znany jest ze znakomitych setów, w których łączy chłodną precyzję nowoczesnego, motorycznego tech-house z  południowoamerykańskim szalonym temperamentem. Nic dziwnego, że regularnie gości w najsłynniejszych klubach całego swiata – od berlińskich Watergate i Panoramabar, aż po Yellow w Tokio.
Gwiazdę wieczoru supportować będzie Łukasz Napora – producent, dj, aktywny dziennikarz muzyczny i rzecznik prasowy Audioriver oraz reprezentant Muno.pl – Matik. Drugą scena zawładnie kolektyw Hrabioza Soundsystem.
Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl!
Miejsce: Stara Rzeźnia – PoznańPolub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →