Automatik Night 26: COCOON SPECiAL

News

ANDRÉ GALLUZZI - jeden z flagowych okrętów machiny Svena Vatha – Cocoon. To genialny DJ i szalona osobowość, o czym będziemy mogli przekonać się już w piątek 26 października podczas Automatik Night 26 w poznańskim klubie SQ. Mamy dla was 4 wejściówki na tę imprezę!

Andre Galluzzi gra od 1990 roku. Na koncie ma rezydentury w takich klubach, jak Tresor, E-Werk, Ost-Gut i Amnesia na Ibizie.

Wraz z Paulem Brtschitschem tworzą duet Taksi i prowadzą label pod tą samą nazwą. Poza wieloma singlami, w 2003 wydali album autorski „Rundfahrt“. Sam jest autorem kilku kompilacji, w tym ostatniej, świetnie przyjętej „Berghain 01“ z 2005 roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Cocoon to prawdziwe imperium – oprócz agencji, także label, klub oraz słynna rezydentura na Ibizie (w klubie Amnesia). Właścicielem tego niesamowitego techno-konglomeratu jest sam Sven Vath. Sama agencja skupia w swoich szeregach takich gigantów jak Ricardo Villalobos, Josh Wink, James Holden, Andre Galluzzi, Justin Berkowi, Richard Bartz czy wreszcie nasz Jacek Sienkiewicz!

Od wielu lat w klubie Amnesia na Ibizie odbywają się poniedziałkowe Cocoon Night, na których co tydzień bawi się około 5 000 osób!  Rezydentami tych legendarnych imprez są tak wspaniali artyści jak Sven Veath, Richie Hawtin, Luciano, Andre Galluzzi czy Ricardo Villalobos. Obecność bohatera Automatik Night 26 w tym gronie gwarantuje niesamowite wrażenia, bo w Amnesii podczas Cocoon Night grają tylko najlepsi!!! Ufff!

Konkurs Automatik Night 26: Cocoon Special with Andre Galluzzi

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →