Autechre niespodziewanie wypuszcza nowy album

News
autechre, premiery muzyczne, sign

Autechre bez wcześniejszej zapowiedzi wypuścili nowy album. Krążek o tytule PLUS to drugie wydawnictwo od brytyjskiego duetu w październiku.

Autechre z niespodzianką dla fanów

Najnowszy LP Autechre pojawił się zaledwie po 12 dniach od premiery płyty Sign, ich pierwszego „tradycyjnego” albumu od 2013 roku. Dziewięciościeżkowa płyta została udostępniona w Internecie. Duet przyznaje, że proces twórczy w przypadku płyty PLUS nie był zbyt długi.

Prawdopodobnie nie minął rok, od czasu jak zaczęliśmy się dzielić utworami. Z kolei Rob Brown dodaje: Mogliśmy pójść w zupełnie innych kierunkach. Ale ogólnie rzecz biorąc, znaleźliśmy się dziwnie równolegle. Znaleźliśmy dziwną, naturalną wspólną płaszczyznę – czytamy w informacji prasowej

Zarówno Brown, jak i Booth pracowali nad nowymi kompozycjami w swoich studiach, co jakiś czas dzieląc się swoimi pomysłami, które następnie nabierały bardziej zespołowy charakter.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Autechre – PLUS – lista utworów

  1. DekDre Scap B
  2. 7FM ic
  3. marhide
  4. ecol4
  5. lux 106 mod
  6. X4
  7. ii.pre esc
  8. esle 0
  9. TM1 open

Autechre – awangarda ambitnego techno

Gdy Rob Brown i Sean Booth zaczynali swoją przygodę z produkcją nazywali się jeszcze Lego Feet, ale już w 1991 roku do sprzedaży trafił ich pierwszy singel jako Autechre, który na zawsze zmienił świat elektroniki. Charakterystyczne brzmienie zespołu i skomplikowane formalnie kompozycje do dzisiaj inspirują wiele zespołów i artystów.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →