Autechre, Luke Vibert i Mike Dred remiksują acid house’owy kawałek Humanoid

Fot. Materiały promocyjne
News
Humanoid wznawia swój największy przebój

Acid house’owy kawałek Humanoid został zremiksowany przez Autechre, Luke'a Viberta i Mike'a Dreda. Utwory trafią na EP-kę sT8818r Humanoid, której premiera przewidziana jest na grudzień.

Humanoid wznawia swój największy przebój

Brian Dougans, występujący pod pseunimem Humanoid, wyda 4 grudnia EP-kę zatytułowaną sT8818r. Zawierać ona będzie zremasterowaną wersję pionierskiego acid house’owego utworu od Humanoid Stakker Humanoid, który pierwotnie ukazał się w 1988 roku. Na wydawnictwo trafią również remiksy wydanego w 2019 roku nagrania sT8818, za które odpowiadają Autechre, Luke Vibert i Mike Dred. Płyta ukaże się nakładem belgijskiej wytwórni De:tuned.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Humanoid czyli 1/2 The Future Sound of London

Brian Dougans, który stanowi połowę duetu The Future Sound of London, wydał Stakker Humanoid w 1988 roku, u szczytu ery acid house’u. Utwór zagościł na dłużej na brytyjskich i światowych listach przebojów, stając się jednym z pierwszych hitów acid house’u. Kawałkiem zachwycali się publicznie m.in. Noel Gallagher i Bobby Gillespie.

Okładka płyty sT8818r Humanoid

Okładka płyty sT8818r Humanoid

Humnaoid – sT8818r Humanoid – lista utworów

01. Stakker Humanoid
02. sT8818r (Luke Vibert Remix)
03. sT8818r (A664 Mix by Autechre)
04. sT8818r (Mike Dred Remix)

Autechre także wydają

Autechre zapowiedzieli ostatnio winylowe reedycje swoich klasycznych płyt z lat 90. – Chiastic Slide i LP5, o czym możecie przeczytać tutaj. Wznowienia ukażą się 19 listopada nakładem Warp Records.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →