Audycja BE 4 w Czwórce ma już rok! KONKURS!

Wydarzenie

Tak to prawda! Nasza audycja BE 4 ma już rok! Jubileuszowy program 12 maja będzie ewenementem w skali Radiofonii i Telewizji naszego kraju! Najlepszą muzykę klubową zagra kilkunastu DJ'ów, wizualizacjami zajmie się VJ Emiko, a to jeszcze nie wszystko!

Dokładnie 7 maja 2011 roku po raz pierwszy zaistaniała w eterze i na wizji autorska audycja Muno.pl – BE 4. Od początku nastawieni byliśmy na promowanie przede wszystkim dobrej muzyki. Elektronikę, dubstep, house, techno, indie rock i najciekawsze nowe brzmienia możecie usłyszeć co tydzień w każdą sobotę od 19:00 do 21:00 w Czwórce Polskim Radiu jedynym w Polsce Radiu z Wizją.

Co tydzień zapraszamy również wyjątkowych gości, dotychczas swoje sety w BE 4 zagrali min. Marcin Czubala, Pol_ON, Bartosz Szczęsny, REZA, Glasse, Viadrina, Piotr Bejnar i wielu innych utalentowanych polskich artystów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rocznica audycji BE 4 zbiegła się w czasie z inauguracją urodzinowego tournee Muno.pl, także świętować będziemy conajmniej podwójnie. Conajmniej ponieważ tego dnia swe urodziny wyprawiają DJ’e Easy i Simon Mattson. Co Was czeka na jubileuszowym BE 4?

Audycja BE 4 w Czwórce Polskim Radiu – Muno.pl gra od 19 do 21 w każdą sobotę!

Przede wszystkim DJ’ski Jam Session – 12 maja zagra kilkunastu artystów min. Glasse, Peres, Tobias Manou, Ricardo & Tenessee, Optymist, Adam Bekett, ekipa Muno.pl, gospodarz programu Alex Kubaczewski i wielu innych. Wizualami zajmie się Emiko – jedna z najlepszych obecnie VJ’ek w Polsce. Zapraszamy też Was – jeśli chcecie wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, mamy dla Was konkurs z wejściówkami do Czwórki! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Wszystkim, którym nie będzie dane zjawić się osobiście, polecamy oczywiście słuchanie w radiu i oglądanie nas w telewizji lub za pośrednictwem internetu. Poniżej znajdziecie link do streamu:

Słuchaj i oglądaj Czwórkę przez Internet!

lub Radio http://www2.polskieradio.pl/czestotliwosci/czworka.aspx

AUDYCJA BE 4 – URODZINY! – Sobota 12 maja 2012

Start: 19:00

Czwórka Polskie Radio, al. Niepodległości 77, Warszawa

KONKURS

W konkursie Muno.pl możecie wygrać 5 podwójnych wejściówek na urodzinową audycję BE 4 w Czwórce Polskim Radiu. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie:

Kto był pierwszym gościem audycji BE 4?

Prawidłowe odpowiedzi prosimy przesyłać najpóźniej do 11 maja2012 roku do godziny 11:00 na adres [email protected] W treści należy podać prawidłową odpowiedź, login na Muno.pl, imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →