Audycja BE 4 już w sobotę!

Wydarzenie

W sobotę od godziny 19 druga odsłona programu BE 4 w Czwórce Radiu z Wizją. Przy udziale muno.pl i zaproszonych gości będziemy Was wprowadzać w imprezowy nastrój. Do zgranięcia będą też wejściówki!

To będzie druga edycja programu BE 4! Po ubiegłotygodniowym debiucie, zebraliśmy bardzo miłe komentarze, za które z całego serca dziękujemy!:) Tym bardziej zapraszamy na sobotni BE 4 w Czwróce Polskim Radiu od 19:00 do 21:00

W tym tygodniu naszym gościem będzie Simon Mattson, znany wcześniej jako Simon.S. Szymon opowie nam o swoim nadchodzącym albumie, którego dystrybucją zajmie się nie kto inny a brytyjska oficyna Defected. W swoim godzinnym secie na żywo, nie omieszka przedstawić próbki własnych brzmień.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Simon Mattson będzie gościem audycji BE 4 w Czwórce już w sobotę!

W pierwszej godzinie, mnóstwo dobrej muzyki – wyjątkowych teledysków z kręgu brzmień: elektronika, house, dubstep, drum n bass. W audycji usłyszycie sporo imprezowych informacji no i będziecie mogli zdobyć wejściówki na najlepsze eventy w całym kraju!

Pamiętajcie, że Czwórka to Radio z Wizją – możecie nas słuchać i oglądać w internecie jak i  w TV. Szczegóły znajdziecie na stronie Polskiego Radia

Oglądaj Czwórkę na żywo – LinkPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →