BE 4 z gwiazdami – nowy sezon audycji Muno.pl!

News

Na nowy sezon klubowy przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji podczas naszej cotygodniowej audycji BE 4 w Czwórce Polskim Radiu! W programie pojawią się gwiazdy elektroniki!

Pora by ostatecznie pożegnać się z sezonem letnich miejscówek i przenieść się do dobrze znanych nam klubowych pieleszy. Jednak cały czas, szykując się na wieczorne weekenowe hulanki nie zapominajcie o muzycznej rozgrzewce!

Przypominamy, iż w każdą sobotę od 19 do 21 w Czwórce Polskim Radiu, łapiemy za mikrofon i przejmujemy konsolę, by przekazywać Wam najświeższe muzyczne kąski z całego świata. Zapraszamy gości, którzy specjalnie dla Was grają swoje dj sety i odpowiadają na nasze pytania. Program prowadzi Alex Kubaczewski – redaktor naczelny serwisu Muno.pl

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

5 października gościem audycji BE 4 w Czwórce będzie OXIA z Francji

Dotychczas oprócz przedstawicieli polskiej sceny muzyki elektronicznej pojawili się w studiu m.in.: Jozif, M.A.N.D.Y., Sandy Rivera czy Jazzanova

W październiku rozpoczynamy 3 sezon naszej audycji BE 4! Nie zabraknie więc wyjątkowych person z klubowego świata. W najbliższą sobotę do studia wpadnie Olivier Raymond aka Oxia, 2 tygodnie później specjalnie dla Was zagra Brat Beat ze szczecińskiego kolektywu Canalia, a na koniec października pojawi się we własnej osobie Dapayk, właściciel wytwórni Mo’s Ferry.

Gotowi na BE 4?

AUDYCJA BE 4 (każda sobota 19:00 – 21:00):

05.10 OXIA (Francja)

12.10 TBA

19.10 BRAT BEAT (Canalia/ Szczecin)

26.10 DAPAYK (Niemcy)

 

Słuchaj Czwórki:

http://www.polskieradio.pl/Player/-4

Foto główne: Dapayk & PadbergPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →