Marzec z Audycją BE 4

News

W marcu gośćmi Alexa Kubaczewskiego będą Piotr Bejnar, Bartosz Szczęsny oraz Tom Glass! Zapraszamy na BE 4 z Czwórką i Muno.pl w każdą sobotę od 19:00!

Marzec będzie szczególnym miesiącem dla audycji BE4 w Czwórce Polskim Radiu, gdyż oprócz najświeższej porcji klubowych brzmień, interesujących teledysków i informacji imprezowych, na żywo zaprezentują się czołowe nazwiska polskiej sceny elektronicznej! Jakie?
Piotr Bejnar
W najbliższą sobotę (10.03) w Czwórce pojawi się jeden z najlepszych polskich live performerów – Piotr Bejnar! Artysta opowie o swojej współpracy z wytwórnią Mo’s Ferry, nakładem której ukazał się niedawno singiel ’Cracow Fight’. W drugiej godzinie audycji zaczaruje słuchaczy improwizowanymi dźwiękami! Takiego występu jeszcze w BE 4 nie było!
Tom Glass
W trzecią sobotę marca (17.03) w studio pojawi się Tom Glass – młody przedstawiciel polskiej sceny progressive, którego talent dostrzegł sam Nick Warren, zapraszając do własnego labelu Hope! Tomek opowie nam o kondycji gatunku progressive house, który w ostatnich latach nieco stracił na popularności, jednak obecnie coraz częściej przypomina o swoim istnieniu.
Bartosz Szczęsny
W kolejny weekend (24.03) Alex Kubaczewski będzie gościł Bartosza Szczęsnego, który od kilku lat elektryzuje entuzjastów nowoczesnego disco i indie. Artysta oprócz występów pod własnym nazwiskiem, aktywnie uczestniczy w doskonale znanych projektach Rebeka, Kamp! oraz Adre’N’Alin.
31 marca na zakończenie tak wyjątkowego miesiąca – niespodzianka dla fanów połamanych brzmień! Więcej info wkrótce:)
Audycja BE 4 startuje w każdą sobotę o 19:00! Zaprasza Alex Kubaczewski.
Audycja BE 4 – Czwórka Polskie Radio
Czas: SOBOTA 19:00-21:00
Playlisty: muno.pl/be4
Stream: audio / videoPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →