Breakbeat Propaganda w audycji BE 4!

Zapowiedzi

Nasza cotygodniowa audycja BE 4 w Czwórce Polskim Radiu tym razem w rytmach drum 'n bass. A to za sprawą gości z kolektywu Breakbeat Propaganda, którzy świętują swoją 10 rocznicę działalności!

Breakbeat Propaganda – założona w Poznaniu jesienią 2002 formacja, stworzona przez 3 djów: Tommy’ego, Twin’a, Onearmedman’a (1am) oraz lady-mc Mariki. BP zajmuje się promowaniem szeroko pojętych „połamanych” rytmów takich jak breakbeat, 2step/garage, nu-breaks, jungle oraz drum’n’bass przeplatając je niekiedy ragga i hip-hopem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tommy & 1AM zagrają w Czwórce Polskim Radiu (fot. Lilith)

W obecnym składzie to dj Tommy i Onearmedman (1am) decydują o muzycznej sile projektu Breakbeat Propaganda. I to właśnie oni będą gośćmi najbliższej audycji BE 4 w Czwórce Polskim Radiu. Z okazji wyjątkowego jubileuszu, zagrają seta na żywo w drugiej godzinie programu. Z naszymi gośćmi utniemy sobie pogawędkę o starych czasach oraz rozdamy wejściówkę na ich rocznicową imprezę z udziałem LTJ Bukema!

Oprócz tego w audycji mnóstwo premier, nie tylko w postaci teledysków… Za wizualizację odpowiedzialna będzie VJ Jago.

Zobacz playlisty poprzednich audycji BE 4

Start: Sobota (29.10.2011) godzina: 19:00

Zapraszam
Alex Kubaczewski

Czwórka to Radio z Wizją – możecie nas słuchać i oglądać w internecie jak i  w TV. Szczegóły znajdziecie na stronie Polskiego Radia

Oglądaj Czwórkę na żywo – Link

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →