Audioriver zapowiada nową imprezę – rozgrzewka już w marcu!

Eventpromo
Audioriver 2020 Szwedzka, Warszawa

Też nie możecie doczekać się tegorocznej edycji Audioriver? To bardzo dobrze, bo mamy dla Was świetną nowinę. Organizatorzy festiwalu właśnie ogłosili imprezę, która poprzedzać będzie festiwal w Płocku.

Audioriver 2020 – festiwal zbliża się wielkimi krokami

Tegoroczna edycja największego polskiego festiwalu muzyki elektronicznej odbędzie się w dniach 24-26 lipca w Płocku. Na razie poznaliśmy tylko część artystów, którzy wystąpią na Audioriver 2020. Wśród ujawnionych, na tę chwilę widnieją takie postaci i formacje jak Artbat, Bicep, Joyhauser, Lane 8, Len Faki czy VTSS. Co więcej, organizatorzy zapowiadają nową scenę podczas ostatniego dnia festiwalu, o czym więcej możecie przeczytać tutaj.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dziś włodarze festiwalu postanowili podzielić się z nami radosną wieścią. Już niedługo odbędzie się impreza, która poprzedzi 3-dniowe święto muzyki elektronicznej!

Audioriver x Szwedzka 2/4

Impreza poprzedzająca Audioriver 2020 odbędzie się za niespełna 2 tygodnie w Warszawie. Wydarzenie to ma już swoją historię – rok temu na evencie mogliśmy usłyszeć samego Solomuna. Impreza przeszła do historii, a wielu spośród jej uczestników do dziś z rozrzewnieniem wspomina chwile spędzone na parkiecie przy dźwiękach serwowanych przez niekwestionowanego króla afterów. Szykujcie się na powtórkę z rozrywki!

Była galeria, jest i aftermovie 😉 Raz jeszcze wielkie dzięki za ten wieczór na Szwedzkiej! (Szwedzka.com) 🙂 prod. STYL films

Gepostet von Audioriver Festival am Dienstag, 23. April 2019

Audioriver x Szwedzka 2/4 – informacje, bilety

Choć nie znamy jeszcze artystów, którzy wystąpią 6 marca w hali przy Szwedzkiej 2/4, to jednego możemy być już pewni – to będzie jedna z lepszych imprez tego roku. Przestrzeń powala, a znając doświadczenie i kunszt organizatorski ekipy Audioriver możemy spodziewać się niezapomnianej nocy. Całość rozpocznie się o godzinie 22:00. Serdecznie zapraszamy!

Audioriver 2020 - Szwedzka

Bilety na imprezę Audioriver x Szwedzka 2/4 dostępne są już teraz na stronie Biletomat.pl. Więcej informacji na temat line-upu już wkrótce!

Zdjecie główne: MeWantPhoto (źródło: Strona organizatora)

Zobacz także: Audioriver Festival 2020 – drugie ogłoszenie

AUDIORIVER X SZWEDZKA 2/4 SPONSORED BY GLO

Biletomat.pl
od 30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →