Audioriver zamyka line up zagraniczny

News

Czas na informację, na którą wielu czekało, czyli ostatnie nazwiska w zagranicznym line upie Audioriver 2010.

Czas na nazwiska, na które wiele osób czekało od lat. Po pierwsze Metro Area, po drugie Anthony Rother, po trzecie Spor, po czwarte Gerd Janson. Legenda sceny electro oraz bardzo wszechstronny DJ i producent, Anthony Rother, weźmie we władanie jeden z kluczowych momentów festiwalu.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

O jaki moment chodzi, wyjaśnia rzecznik Audioriver – Łukasz Napora: „Długo rozważaliśmy, kto powinien zagrać ostatni set nocy z soboty na niedzielę, czyli de facto zamykać tę część festiwalu, która odbywa się na plaży. Po niezapomnianych występach Ricardo Villalobosa i Jamesa Holdena z poprzednich lat, wiedzieliśmy, że potrzebujemy kogoś wyjątkowego. Wszystkie kryteria spełnił Anthony Rother, którego na plażę zapraszamy w wersji DJ, a nie live, właśnie ze względu na czas i miejsce, które dla niego przygotowaliśmy…”.

 

Anthony Rother

 

Łącznie na Audioriver przyjedzie więc kilkudziesięciu artystów zagranicznych, ale nie zapominajmy, że do ogłoszenia został jeszcze polski line up oraz program Rynku Niezależnego, czyli dziennej części festiwalu.

 

Mamy nadzieję, że weekend 6-8 sierpnia macie już zarezerwowany na przyjazd do elektronicznej stolicy Polski. Karnety na Audioriver w cenie 100 pln na wszystkie dni festiwalu dostępne są do końca lipca. Potem cena rośnie do 130 pln. Bilety dostępne są w kilkuset punktach sieci Ticketpro w całej Polsce oraz na stronie www.ticketpro.pl.

 

Więcej informacji o artystach Audioriver znajdziecie pod linkiem: Audioriver 2010

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →