Audioriver z własną marką odzieżową – AUDIORIWEAR

1 179
Lifestyle
Audioriver z własną marką odzieżową – AUDIORIWEAR

Podczas tegorocznej edycji festiwalu Audioriver, która startuje już za dwa dni, będzie można przedpremierowo kupić ubrania marki AUDIORIWEAR. Sprawdźcie, co wejdzie w skład kolekcji.

Audioriver startuje z własną marką odzieżową! Niebawem do sprzedaży trafią ubrania i akcesoria sygnowane Audioriver Festival.

Kolekcja nie jest jeszcze dostępna w sprzedaży online, jednak jeśli będziecie chcieli wypróbować ją już podczas tegorocznej edycji,  ubrania będzie można nabyć przedpremierowo na Starym Rynku w Płocku w trakcie trwania festiwalu.

AUDIORIWEAR – nowa marka odzieżowa Audioriver

Twórcy reklamują kolekcję ubrań jako linię ciuchów dla intensywnych tancerzy. Zadbali o to, by każdy czuł się komfortowo w różnych warunkach. Ubrania wykonane są z polskich materiałów i wyprodukowane w Polsce.

Przedsmak nowej linii odzieżowej możecie zobaczyć na oficjalnym fanpage’u marki na Facebooku, gdzie opublikowane są zdjęcia zapowiadające markę. W kolekcji znajdą się: bluzy, koszulki, kurtki typu bomber, skarpetki, czy nakrycia głowy typu backet hat. Wszystko utrzymane w kolorystyce: czerń, biel, neonowy róż i żółty.

Zobaczcie kilka przykładowych pozycji marki AUDIORIWEAR:

audioriwear nowa marka odzieżowa Audioriver festival

t-shirt AUDIORIWEAR,  zdjęcie z FB

audioriwear nowa marka odzieżowa Audioriver festival

Bluza Take Me To The Circus AUDIORIWEAR, zdjęcie z FB

Audioriwear marka odzieżowa Audioriver

skarpetki AUDIORIWEAR, zdjęcie z FB

Spieszcie się wyglądać dobrze na parkiecie!

Jak podoba Wam się kolekcja?

Zobacz także: Darmowa woda dla uczestników Audioriver Festival 2019