Audioriver ogłasza program Sun/Day

Wydarzenie

Poznaliśmy artystów, którzy wystąpią podczas trzeciego dnia festiwalu Audioriver - Sun/Day. Organizatorzy też pokazali aftermovie z ubiegłorocznej edycji.

Na niewiele ponad miesiąc przed startem wydarzenia, twórcy Audioriver prezentują ostatni punkt programu, czyli line-up trzeciego dnia festiwalu – Sun/Day. 30 lipca w pięknym płockim parku wystąpią Damian Lazarus, Danny Byrd, &Me, John B, Rampue, Bryan Gee ft. MC Felon, Nico Stojan oraz Leon & Glasse, MacBeat, Meg & Discox, Emoczo i MC LowQui.

Audioriver Sun/Day odbędzie się już po raz czwarty, a po raz trzeci w tej samej lokalizacji, czyli w parku między ulicami Mostową a Rybaki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Organizatorzy pokazali też aftermovie z poprzedniej edycji:

30.07 – AUDIORIVER SUN/DAY


Stage One:

Damian Lazarus
&ME
Rampue
Nico Stojan
Meg & Discox
Leon & Glasse

Stage Two:

Danny Byrd
John B
Bryan Gee & MC Felon
MacBeat
Emoczo & MC LowQui

12. edycja Audioriver odbędzie się w dniach 28-30 lipca 2017 w Płocku, na plaży nad Wisłą i w kilku innych lokalizacjach.

Podczas tegorocznej edycji wystąpią:

Adventice (DJ Deep i Roman Poncet) live, Agents Of Time live, Alix Perez, Artefakt live, BCee, The Belleville Three, Ben UFO, Birdy Nam Nam, Boys Noize, Carl Craig presents Versus Synthesizer Ensemble, Dax J, DJ Storm, Emperor, Enrico Sangiuliano, Exium live, Halogenix, High Contrast live, Hugh Hardie, Jackmaster, Joris Voorn, Keeno, Killbox (Ed Rush & Audio), KiNK live, Klute, Kraak & Smaak, London Elektricity Big Band live, Maduk, MC DRS, MC LowQui, MC Wrec, Metrik: Life/Thrills feat. Elisabeth Troy & Dynamite MC, Mind Against, Moodymann, Mount Kimbie live, Nicole Moudaber, Planetary Assault Systems live, Robert Hood live, S.P.Y, Solomun, Stephan Bodzin live, Tale Of Us, The Erised, Total Science, Vitalic – ODC live, We draw A, ZHU, Angelo Mike, Baasch, Bass Astral x Igo, Capo, Conradq b2b Juniore, Czeluść (JUTRO x KOSA), Dasein, DEAS/A_GIM, Dtekk, Górny, Handra, Kaotik, Krzyku, Last Blush, Manoid, Michał Gutkowski, Moosak, Mr. Cannabeatz, NeverAfter, Piotr Bejnar live, Sept live, Siasia, Sierra Cosworth, Sonosanto, Tom Palash, Tralien, Urbanski live, Urloop.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →