Audioriver Goes Green – z jakim kryzysem będziemy się zmagać w 2021?

Eventpromo
Audioriver Goes Green

Audioriver nigdy nie był tylko festiwalem. I tak, wespół z wydarzeniem muzycznym i równolegle do niego, wykiełkował projekt ekologiczny. Przez ostatnie dwa tygodnie stycznia z ramienia Audioriver Goes Green odbędą się aż cztery panele dyskusyjne, poświęcone kryzysowi klimatycznemu

Audioriver Goes Green – postawmy sobie pytanie

Organizatorzy akcji zachęcają, aby zastanowić się, ile tak naprawdę wiemy. W jakim stanie znajduje się nasza planeta, czy kryzys klimatyczny się zaczyna, czy się rozkręca. Czy go zauważamy, czy rozpoznajemy jego objawy. Jak pandemia i lockdown ma się do postępującego załamania. Akcja Audioriver Goes Green pozwoli rozwiać niektóre z tych wątpliwości, a na pewno – naświetlić nieco nurtujące nas zagadnienia. We współpracy z aktywistami z Extinction Rebellion zaaranżowano panele dyskusyjne z naukowcami. Zostanie na nich poruszony stan kryzysu klimatycznego oraz jego konsekwencje w najbliższym roku. Wykłady wystartują w trzecim tygodniu stycznia, a udział w nich wezmą specjaliści w dyscyplinach naukowych takich jak: psychologia, chemia środowiskowa, polityka zrównoważonego rozwoju itd.

Audioriver Goes Green

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audioriver Goes Green – wojna z fake newsami

Kolejne już wydarzenie z cyklu ekologicznego programu festiwalu ma na celu rozprawić się z dezinformacją. Projekt posłuży do weryfikacji wiedzy oraz zachęci do jej poszerzania. Panele dyskusyjne organizowane na poczet Audioriver Goes Green usystematyzują informacje tyczące się światowego kryzysu klimatycznego, a także posłużą za podsumowanie kondycji naszej planety.

Wierząc, że nieustannym źródłem wiedzy, jest zadawanie pytań, a rzetelne odpowiedzi przychodzą głównie ze strony naukowców i specjalistów w swoich dziedzinach, zapraszamy do wysłuchania czterech dyskusji, które pozwolą Wam odnaleźć się w aktualnej sytuacji – piszą organizatorzy

Audioriver Goes Green – kto, jak i kiedy

W sumie odbędą się cztery spotkania, każde z udziałem specjalistów, poświęcone jednej z następujących kwestii: klimatu w kontekście pandemii, zmian klimatu względem przekształceń kulturowych, emocjami, jakie wywołują katastrofy klimatyczne i widmo ich nadejścia oraz wpływowi klimatu na Arktykę. Dokładną rozpiskę paneli wraz z datą, godziną oraz personaliami prelegenta znajdziecie na wydarzeniu na Facebooku.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →