Audioriver Goes Green – z jakim kryzysem będziemy się zmagać w 2021?

Eventpromo
Audioriver Goes Green

Audioriver nigdy nie był tylko festiwalem. I tak, wespół z wydarzeniem muzycznym i równolegle do niego, wykiełkował projekt ekologiczny. Przez ostatnie dwa tygodnie stycznia z ramienia Audioriver Goes Green odbędą się aż cztery panele dyskusyjne, poświęcone kryzysowi klimatycznemu

Audioriver Goes Green – postawmy sobie pytanie

Organizatorzy akcji zachęcają, aby zastanowić się, ile tak naprawdę wiemy. W jakim stanie znajduje się nasza planeta, czy kryzys klimatyczny się zaczyna, czy się rozkręca. Czy go zauważamy, czy rozpoznajemy jego objawy. Jak pandemia i lockdown ma się do postępującego załamania. Akcja Audioriver Goes Green pozwoli rozwiać niektóre z tych wątpliwości, a na pewno – naświetlić nieco nurtujące nas zagadnienia. We współpracy z aktywistami z Extinction Rebellion zaaranżowano panele dyskusyjne z naukowcami. Zostanie na nich poruszony stan kryzysu klimatycznego oraz jego konsekwencje w najbliższym roku. Wykłady wystartują w trzecim tygodniu stycznia, a udział w nich wezmą specjaliści w dyscyplinach naukowych takich jak: psychologia, chemia środowiskowa, polityka zrównoważonego rozwoju itd.

Audioriver Goes Green

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Audioriver Goes Green – wojna z fake newsami

Kolejne już wydarzenie z cyklu ekologicznego programu festiwalu ma na celu rozprawić się z dezinformacją. Projekt posłuży do weryfikacji wiedzy oraz zachęci do jej poszerzania. Panele dyskusyjne organizowane na poczet Audioriver Goes Green usystematyzują informacje tyczące się światowego kryzysu klimatycznego, a także posłużą za podsumowanie kondycji naszej planety.

Wierząc, że nieustannym źródłem wiedzy, jest zadawanie pytań, a rzetelne odpowiedzi przychodzą głównie ze strony naukowców i specjalistów w swoich dziedzinach, zapraszamy do wysłuchania czterech dyskusji, które pozwolą Wam odnaleźć się w aktualnej sytuacji – piszą organizatorzy

Audioriver Goes Green – kto, jak i kiedy

W sumie odbędą się cztery spotkania, każde z udziałem specjalistów, poświęcone jednej z następujących kwestii: klimatu w kontekście pandemii, zmian klimatu względem przekształceń kulturowych, emocjami, jakie wywołują katastrofy klimatyczne i widmo ich nadejścia oraz wpływowi klimatu na Arktykę. Dokładną rozpiskę paneli wraz z datą, godziną oraz personaliami prelegenta znajdziecie na wydarzeniu na Facebooku.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →