Audioriver Festival 2022 i wszystkie emocje w jednym miejscu. Nasza fotorelacja najlepiej to oddaje

Fot. Artur AEN Nowicki
Festiwale News
Audioriver 2022

Trzyletnie oczekiwanie na kolejną edycję Audioriver swój finisz miało wraz z ostatnią sekundą Sun/day. Wiele emocji, radości, ale i frustracji wynikającej z irytującego deszczu przewinęło w trakcie trzech ostatnich dni lipca.

Audioriver. Nareszcie

Na swój sposób była to edycja wyjątkowa. Największa pod względem powierzchni, liczby scen i na pewno najdłużej wyczekiwana. Całe 3 lata kazano nam czekać na ponowną wizytę w Płocku, tak więc wyczekiwania względem festiwalu, wykraczały poza jakąkolwiek skalę. Widoczne gołym okiem radość, ekscytacja, ale i momentami frustracja biły z twarzy tysięcy spragnionych popularnego „Audio”.

Czas podsumowań z pewnością nadejdzie. Organizatorzy już teraz jednak mogą czytać opinie na temat ich wydarzenia pod różnego rodzaju wpisami i artykułami podsumowującymi piętnastą edycję. Nam również przypadły w udziale dwa teksty o tegorocznym audio, podobnie jak fotorelacja autorstwa niezawodnego Artura Nowickiego. Znany w środowisku muzyczno-klubowym AEN wykonał dla nas jak zwykle najwyższej jakości zdjęcia oddające klimat i charakter Audioriver Festival 2022.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audioriver Festival 2022. Sprawdź naszą fotorelację

Audioriver Festival 2022 i wszystkie emocje w jednym miejscu. Nasza fotorelacja najlepiej to oddaje
Fot. Artur AEN Nowicki

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →