Audioriver Festival 2020 – poznaj pierwszych ogłoszonych artystów

Festiwale News
Len Faki

Organizatorzy Audioriver Festival postanowili uprzedzić Świętego Mikołaja. Oto nazwiska artystów, którzy jako pierwsi znaleźli się w składzie przyszłorocznej edycji imprezy.

Audioriver Festival 2020. „Dla każdego coś…”

Choć co roku znajdą się tacy, którzy powiedzą „kiedyś to były line-upy!”, to Audioriver Festival konsekwentnie ściąga do Płocka największe nazwiska muzyki elektronicznej na świecie. Prócz prawdziwych gigantów, mających od lat ugruntowany status wśród branży i słuchaczy, można liczyć na gwiazdy ostatnich sezonów czy wschodzące talenty. Wystarczy spojrzeć na ubiegłoroczny line-up. Obok tak znanych postaci jak Oliver Huntemann, British Murder Boys czy Modeselektor, znaleźli się odnoszący od lat triumfy Polo & Pan czy ARTBAT. Mówiąc o młodych-zdolnych, nie można nie wspomnieć o Park Hye Jin lub Charlotte De Witte, o których z każdym miesiącem robi się coraz głośniej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Choć do przyszłorocznej edycji Audioriver Festival jeszcze sporo czasu, to można być pewnym, iż organizatorzy będą starali się usatysfakcjonować każdego, kto przybędzie do Płocka. Mowa zarówno o wyjadaczach, którzy namiętnie słuchają artystów tworzących już od lat 80. czy 90., jak i tych, których interesuje elektronika z ostatniej dekadzie. Również ci, którzy wyłapują najmłodszych twórców powinni znaleźć kogoś, kto ich zaciekawi. Jak to będzie wyglądać w edycji 2020? Przekonamy się z czasem. Teraz pora, by poznać pierwsze ogłoszone nazwiska przyszłorocznego festiwalu.

Audioriver Festival 2020. Kto zagra?

Organizatorzy Audioriver Festival potwierdzili obecność następujących postaci:

BICEP live
Gorgon City
The High Contrast Band
Len Faki
Mathame
Orbital
Paula Temple b2b SNTS
Spor
VTSS

Jak widać, czeka nas kilka spotkań ze starymi znajomymi, którzy niejednokrotnie już odwiedzali Polskę. Nie mogło zabraknąć także tych artystów, którzy dotąd zaglądali do naszego kraju rzadko. Na pierwsze ogłoszenie Audioriver Festival 2020 składają się sprawdzone, uznane marki jak Len Faki czy Orbital. Są także i wschodzące talenty, w tym Mathame i VTSS.

Audioriver Festival 2020 – kiedy?

Przyszłoroczna edycja Audioriver Festival odbędzie się w dniach 24-26 lipca. Miejscem będzie oczywiście płocka plaża nad Wisłą.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →