Znamy pierwsze gwiazdy Audioriver 2015!

14 670
Wydarzenie
Znamy pierwsze gwiazdy Audioriver 2015!

Wcześniej niż w poprzednich latach, bo jeszcze w grudniu, poznaliśmy pierwsze szczegóły jubileuszowej edycji Audioriver. Ruszyła też przedsprzedaż karnetów na festiwal.

Jubileuszowa, dziesiąta edycja Audioriver Festival odbędzie się w dniach 24-26 lipca 2015 roku, oczywiście na nadwiślańskiej plaży w Płocku. Organizatorzy zapewniają, że ta edycja będzie wyjątkowa z wielu powodów. Wystąpi jeszcze więcej gwiazd muzyki elektronicznej, będzie też więcej aktywności wokół festiwalu. Na razie potwierdzili drugą, drum’n’bassową scenę na niedzielnym Audioriver Sun/Day, który odbędzie się w większej miejscówce niż w tym roku.
Najważniejsi są oczywiście artyści! W przyszłym roku w na płockiej plaży usłyszymy m.in. takie gwiazdy jak: Noisia, Simian Mobile Disco (dj set), Ben Klock, Tale Of Us, Fur Coat i Kalipo live.

Tale Of Us
Ruszyła już przedsprzedaż biletów na Audioriver Festival 2015. Karnet dwudniowy kosztuje 160 zł, trzydniowy 210 zł. Ceny te obowiązują do 22 lutego. Nowością jest specjalny bilet kolekcjonerski z okazji jubileuszu, który możecie zamówić za pośrednictwem strony audioriver.pl.