Znamy szczegółowy program Audioriver Festival 2014

News

Dokładnie na pięć dni przed startem Audioriver, organizatorzy podali szczegółowy program festiwalu. Czas najwyższy zaplanować własny harmonogram występów i koncertów!

Więcej informacji o Audioriver Festival, który odbędzie sie w dniach 25-27 lipca w Płocku, znajdziesz na stronie:

audioriver.muno.pl

AUDIORIVER 2014 – PROGRAM

AUDIORIVER BY NIGHT | Plaża nad Wisłą

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

PIĄTEK (24 lipca)

Main Stage:

19:30-20:45 Pysh
21:00-22:00 Skalpel
22:15-23:15 Karocel live
23:45-01:00 Trentemøller live
01:15-02:15 Pretty Lights
02:30-04:30 2manydjs (dj-set)
04:45-06:15 Last Robots
VJs: .wju

Circus Tent:

19:00-20:30 Angelo Mike b2b bshosa
20:30-21:30 My 2nd Wife & Michał Mierzwa live
21:30-23:30 Mind Against
23:30-01:00 Gary Beck
01:00-03:00 Nina Kraviz
03:00-05:00 Loco Dice
05:00-07:00 Max Cooper live
VJs: Jem The Misfit / Nocny Marek

Last.fm Hybrid Tent:

20:00-22:30 NeverAfter
22:30-23:30 Koven live
23:30-00:30 Hybrid Minds
00:30-01:30 Fred V & Grafix feat. Dynamite MC
01:30-02:30 Camo & Krooked Present Zeitgeist
02:30-03:30 S.P.Y feat. MC LowQui
03:30-04:30 Dom & Roland
04:30-05:30 Audio
05:30-06:30 Wonter
VJ: Fks

Wide Stage:

20:30-21:30 Teielte
21:30-22:30 Rubber Dots
22:30-00:00 Maribou State
00:00-02:00 Special Request
02:00-03:30 Kangding Ray live
03:30-05:30 Lakker live
VJs: Emiko / Kamyk

Slow More:

21:00-04:00 Beats Friendly 10 Years On!
(Novika, Mr. Lex, Liptone, Rawski, Bartek Winczewski)
VJs: FTVision / No Gravity

SOBOTA (26 lipca)

Main Stage:

19:30-20:30 DreamChach live
20:30-21:45 SLG live
22:00-23:00 Bokka
23:15-00:15 Little Dragon
00:30-01:30 Booka Shade live
01:45-02:45 Naughty Boy
02:45-04:15 Phace b2b Misanthrop
04:15-05:30 Auricom b2b Dj Czarek
VJs: .wju

Circus Tent:

19:00-20:15 Kuba Sojka live
20:15-21:30 An On Bast live
21:30-23:15 Dense & Pika
23:15-01:00 Hot Since 82
01:00-03:00 DJ Koze
03:00-05:00 John Digweed
05:00-07:00 Maetrik
VJs: Jem The Misfit / Nocny Marek

Last.fm Hybrid Tent:

20:00-21:30 Marcin Krupa
21:30-22:30 Negativ
22:30-23:30 Rebeka
23:30-01:00 Daniel Avery
01:00-02:30 Erol Alkan
02:30-04:00 Brodinski
04:00-05:30 Riton
VJ: Fks

Wide Stage:

21:00-22:00 Blossom & VJ Matam live
22:00-23:00 Hatti Vatti & Lady Katee live
23:00-00:00 Ivy Lab
00:00-01:30 LTJ Bukem
01:30-02:30 Akkord
02:30-05:30 Zeitgeber (Speedy J & Lucy)
VJ: Emiko / Kamyk

Slow More:

21:00-22:45 Roger.Gest
22:45-00:30 Easy
00:30-02:15 Glasse
02:15-04:00 Thomas Langner
VJs: FTVision / No Gravity

INDEPENDENT MARKET STAGE | Rynek Starego Miasta


PIĄTEK (25 lipca)

16:00-17:00 Delaplaya b2b Erdal Mauff (Uhuru Culture)
17:00-18:30 przerwa
18:30-19:30 Vyti Tauta (laureat konkursu Muzzo.pl)
19:30-20:30 Piotr Klejment & Gem (Original Source Up To Date Festival)

SOBOTA (26 lipca)

10:30-12:00 Denis Björn (laureat konkursu Muzzo.pl)
12:00-13:00 Kondensator Przepływu aka Chmara & Qba Janicki live (Letnie Pranie Mózgu)
13:00-14:00 DJ Feelaz (Vinylgate)
14:00-15:00 Meg b2b Senthia (Prozak 2.0)
15:00-15:30 przerwa
15:30-17:00 Juniore b2b Conradq (Muno.pl)
17:00-18:30 przerwa
18:30-20:00 Eltron John

FASHION DAY STAGE | Teren przy zalewie Sobótka


SOBOTA (26 lipca)

12:00-14:00 Prorok
14:00-16:00 Creamer
16:00-18:00 Bueno Bros
18:00-20:00 Harper

KINO FESTIWALOWE | NoveKino Przedwiośnie


SOBOTA (26 lipca)

14:30 „Beatz“ (Hiszpania 2014, 72 min)
16:00 „A Burning Dream“ (Włochy 2014, 62 min)
17:30 „I Dream Of Wires“ (Kanada, USA, Wielka Brytania, Niemcy 2013, 93 min)
+ jedna krótka produkcja Resident Advisor przed każdym z seansów.

Do ogłoszenia pozostał jeszcze rozkład godzinowy Audioriver Sun/Day, podczas którego wystąpią Guy Gerber, Damian Lazarus i Mano Le Tough.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →