Znamy pierwszych artystów Audioriver 2014!

Wydarzenie

Loco Dice, Booka Shade, Max Cooper, Dom & Roland oraz Special Request są pierwszymi potwierdzonymi artystami tegorocznej edycji Audioriver Festival.

Festiwal Audioriver właśnie ogłosił pięciu pierwszych artystów, którzy zaprezentują się publiczności na płockiej plaży. Trójka z nich porusza się w rejonach house’u i techno, ale każda ma swój wyjątkowy charakter. Booka Shade słyną z miękkiego, melodyjnego brzmienia i takich hitów, jak „Body Language” czy „In White Rooms”. Loco Dice to siła napędowa sceny house i techno od ponad dekady i artysta, który słynie ze świetnej techniki i wyczucia didżejskiego. Max Cooper, z kolei, zbudował swoją popularność na minimalowych, tech trance’owych produkcjach, ale utwory zapowiadające jego debiutancki album pokazują, że artysta poszukuje także bardziej eksperymentalnych form wyrazu.
Loco Dice ostatni raz wystąpił na Audioriver w 2008 roku
Pozostała dwójka ogłoszonych dziś artystów reprezentuje brzmienia połamane. Dom & Roland to producent i DJ drum & bass-owy, który z pewnością ucieszy fanów bardziej undegroundowych odmian tej muzyki. Special Request to postać bardzo nowa na scenie jungle i hardcore, ale bynajmniej nie nowicjusz. Za tym pseudonimem kryje się jeden z najbardziej unikalnych producentów house’owych, Paul Woolford.
Dodatkową atrakcją będzie Audioriver Fashion Day, czyli druga – po Sun/Day – nowa inicjatywa płockiego festiwalu. Organizatorzy postanowili rozszerzyć teren imprezy aż do pobliskiego zalewu Sobótka i wykorzystać to miejsce na prezentację polskiej mody niezależnej. Audioriver Fashion Day odbędzie się w sobotę w ciągu dnia, a w strefie stanie kilkadziesiąt stoisk projektantów oraz scena prezentująca lekką, plażową muzykę od downtempo po deep house.
Audioriver Festival 2014 odbędzie się w dniach 25-27 lipca tradycyjnie na nadwiślańskiej plaży w Płocku.
Źródło: audioriver.pl

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →