Dixon, Âme i Rudimental kolejnymi gwiazdami Audioriver

Wydarzenie

Audioriver Festival przedstawia kolejny zestaw gwiazd, które w dniach 26-28 lipca wystąpią na plaży w Płocku. Wśród nich są nie tylko bardzo znani artyści, ale i prawdziwe muzyczne odkrycia.

Kwartet Rudimental to objawienie sceny elektronicznej, które w zeszłym roku szturmem dostało się na pierwsze miejsce brytyjskiej listy przebojów. Zresztą nie tylko brytyjskiej, bo utwory „Feel The Love” czy „Not Giving In” słychać było w rozgłośniach całego świata, a teledysk do pierwszego z nich w portalu YouTube obejrzano już blisko 19 milionów razy!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rudimental

Artystą o dużo większym dorobku i ze świeżym albumem wydanym w zeszłym miesiącu jest z kolei Jeff McIlwain ukrywający się pod pseudonimem Lusine. Na najnwoszym krążku „The Waiting Room” można znaleźć co najmniej kilka piosenek, które mogą powtórzyć sukces największego hitu producenta, utworu „Two Dots”.

Lusine

Ostatnimi z tego zestawu, szeroko znanymi artystami, są DJ-e i producenci o pseudonimach Dixon i Âme, którzy na Audioriver zagrają w sposób wyjątkowy. Âme to duet producencki tworzony przez Kristiana Beyera i Franka Widemenna, który zasłynął choćby takimi klubowymi hitami, jak „Rej” i „Shiro. Dixon to z kolei Steffen Berkhahn, znany m.in. z wielkiego kunsztu DJ-skiego i świetnych kompilacji. Wyjątkowość występu na Audioriver polegać będzie na tym, że Âme i Dixon zagrają wspólnie, back 2 back.

Âme i Dixon

Ponadto, na płockiej plaży wystąpią turntablista i live performer Sibot, projekt Piano Interrupted, nowa twarz wytwórni CLR – MonolocBobby Tank oraz polski duet An On Bast & Maciej Fortuna.

Ósma edycja festiwalu Audioriver odbędzie się w dniach 26-28 lipca 2013 roku w Płocku. Poprzedzi ją III Konferencja Muzyczna Audioriver, która odbędzie się 13 kwietnia 2013 roku w gmachu Biblioteki Uniwersytetu Wrocławskiego.

26-28.07.2013 – AUDIORIVER FESTIVAL – PŁOCK

POTWIERDZENI ARTYŚCI:

Dixon b2b Ame, Rudimental, Lusine, Netsky, Gus Gus, Alex Smoke pres. Wraetlic, Jeff Mills, Tale Of Us, Oszibarack, Sibot, Piano Interrupted, Monoloc, Bobby Tank, An On Bast & Maciej Fortuna

Źródło: materiały prasowe

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →