Kolejne nazwiska na Audioriver

Wydarzenie

Organizatorzy festiwalu Audioriver ogłaszają kolejnych artystów, którzy w ostatni weekend lipca wystąpią na plaży w Płocku. Niestety swój występ odwołał Raresh.

W najnowszym zestawie znajdziemy zjawiskowe kobiety, uznane marki i kilka odkryć. Najsłynniejszą postacią jest z pewnością Zombie Nation, którego znamy zarówno z solowych produkcji, jak i duetu ZZT, który tworzy wraz z Tigą. To właśnie u Tigi, w wytwórni Turbo Recordings, wydał on w grudniu swój piąty album autorski zatytułowany „RGB”.
Surkin to także gwiazda electro i choć nie ma tak długiego stażu, jak Zombie Nation, to już remiksowali go tacy artyści, jak A-Trak, Rustie czy Brodinski. On sam na koncie ma album autorski, współpracę z M.I.A. oraz przeróbki produkcji Justice, Ushera i Kavinskiego.
Zombie Nation
Zostawmy jednak na chwilę znanych i lubianych, bo w dzisiejszym ogłoszeniu jest kilka zupełnie niezwykłych i świeżych postaci: Dusky, Ayah Marar oraz HVOB. Na Audioriver wystąpią również Minilogue, którzy dosłownie przed kilkoma dniami wydali swój kolejny album „Blomma”, oraz Steffi.
Niestety organizatorzy festiwalu zmuszeni są odwołać wcześniej zapowiadany występ Raresha.
Źródło: materiały organizatora

Potwierdzeni artyści na Audioriver 2013:

Paul Kalkbrenner live, Richie Hawtin, GusGus live, Rudimental live, Netsky live, Jeff Mills, Mr. Oizo, Dixon b2b Âme, Karin Park, Ed Rush, Gesaffelstein, Matador live, Nymfo b2b Klute, Lusine live, Tale Of Us, Xhin, Julia Marcell, Sibot live, Alex Smoke pres. Wraetlic live, Monoloc, Astroid Boys live, Őszibarack, Bobby Tank live, NeverAfter, An On Bast & Maciej Fortuna live, Piano Interrupted live.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →