Ruszamy z serwisem festiwalowym Audioriver na Muno.pl

News

Do najbardziej wyczekiwanego festiwalu z muzyką elektroniczną w ciągu całego roku pozostał już tylko miesiąc. Na cały ten okres uruchamiamy na Muno.pl specjalny serwis Audioriver!

We współpracy z Audioriver postanowiliśmy uruchomić na Muno.pl specjalną stronę poświęconą najnowszym informacjom związanym z płockim festiwalem. Tylko u nas znajdziecie codziennie najciekawsze artykuły, wywiady, sylwetki oraz sety artystów. Wszystko po to, aby umilić Wam czas w oczekiwaniu na najlepszy festiwal z muzyką elektroniczną w naszym kraju!

Serwis festiwalowy Audioriver

audioriver.muno.pl

W tym roku Audioriver wygrał przeważającą liczbą głosów w naszym plebiscycie MUNOLUDY 2011 w kategorii Festiwal Polska. Tysiące osób wskazało właśnie na płocki festiwal. Pokazuje to jasno, że zainteresowanie Audioriver na Muno.pl jest ogromne. Postanowliśmy wraz z organizatorami imprezy wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów i stworzyć platformę, na której w jednym miejscu znajdziecie najświeższe informacje, ciekawostki, wywiady i sety gwiazd.
Dla Waszej wygody stworzyliśmy takżę bazę hoteli, hosteli, pensjonatów i pokoi gościnnych oferujących noclegi w Płocku, wraz z danymi kontaktowymi, a w specjalnym wątku na forum, będziecie moglić dzielić się informacjami o noclegach.
Dla tych, którzy pojawią sie na Audioriver po raz pierwszy mamy listę najkorzystniejszych połączeń kolejowych i autobusowych z najważniejszych polskich miast do Płocka.
Więcej info: audioriver.muno.pl
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →