Audioriver Fashion Day & Muno.pl KONKURS!

Lifestyle

Cenisz polskich projektantów modowych i wybierasz się na Audioriver? Wraz z twórcami festiwalu i markami SI-MI oraz RISK zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania są ciuchy rodzimych marek!

Audioriver Fashion Day to zupełnie nowa inicjatywa festiwalu, mająca na celu promocję polskiej mody niezależnej. Targi odbędą się w sobotę 26 lipca 2014 w godzinach 12:00-20:00, a wstęp dla odwiedzających będzie bezpłatny.

Chcąc zachęcić Was do odwiedzenia stoisk polskich projektantów, wraz z Audioriver mamy KONKURS, w którym do wygrania będą 4 bony o wartości 300PLN na odzież od marek SI-MI i RISK!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

KONKURS

Jak zdobyć nagrody? Na maila [email protected] napisz odpowiedź na pytanie:

Jaki jest Twój idealny przepis na festiwalowy strój?

Na Wasze kreatywne odpowiedzi czekamy pod adresem [email protected], w treści wpiszcie też swoje imię, nazwisko oraz login na muno.pl. Rozwiązanie konkursu nastąpi 15 lipca o godzinie 15:00.


A oto marki, których rzeczy są do wygrania w naszym konkursie:

RISK. made in warsaw

Risk made in warsaw to marka stworzona dla i przez ludzi, których bardziej od trendów kręci własny styl. Założycielki, Antonina Samecka i Klara Kowtun wierzą nie tyle w modę, co w ideę brandu – znajdziesz tu ubrania dla każdego. Punktem wyjścia projektów jest zawsze szara bluza z kapturem – klasyk XXI wieku, symbol wygody i luzu, który Risk interpretuje w elegancki, często zaskakujący sposób

https://www.facebook.com/riskmadeinwarsaw


SI-MI fot. Patryk Bułhak

SI-MI to marka dla osób ceniących oryginalny styl rodem z londyńskich ulic oraz jakość w przystępnej cenie. To ubrania z pazurem, które wykraczają poza schemat sezonowych kolekcji. To wybór kobiet dynamicznych, niezależnych, nowoczesnych, cieszących się życiem. Ubrania szyte są wyłącznie z najwyższej jakości włoskich tkanin.

https://www.facebook.com/SIMI.clothes

Zobacz więcej informacji o Audioriver 2014:

AUDIORIVER.MUNO.PL

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →