Wystaw się z nami na Audioriver! Zbieramy plakaty!

News

10 lat Muno.pl to także bardzo ważny czas dla polskiej sceny klubowej. Na Audioriver 2014 postanowiliśmy pokazać przekrój ostatniej dekady przez wyjątkową wystawę plakatów i ulotek z imprez i festiwali. Macie swoje zbiory? Zabierzcie je ze sobą!

W ramach 10 lecia Muno.pl odwiedzamy polskie miasta, w których zapraszamy Was na imprezy z naszym udziałem. Odwiedziliśmy już Kraków, Sopot, Szczecin, Wrocław i Poznań. W tym tygodniu jedziemy na gdyński Open’er, gdzie również będziemy występować nie tylko za deckami, ale również w roli prelegentów na panelach w Strefie Heinekena. Więcej tu>>

Będziemy na Rynku Niezależnym Audioriver 2014!

Nie zabraknie nas również na płockim Audioriver – festiwalu, który odwiedzamy regularnie od początku jego istnienia. W sobotę 26 lipca podczas Rynku Niezależnego chcemy pokazać Wam wystawę plakatów i ulotek klubowych pod tytułem: 'Działo się!’, które zgromadziliśmy na przestrzeni ostatniej dekady i nie tylko!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zapraszamy na wystawę plakatów 'Działo się!’ na Rynku Niezależnym Audioriver 2014

Pragniemy, byście to również Wy stali się częścią tego przedsięwzięcia. Z pewnością każdy z Was posiada w zakamarkach swoich mieszkań, piwnic lub garaży plakaty lub ulotki, które namiętnie zbierał w czasach swej największej aktywności klubowej.

Jak to zrobić?

Jeśli chcecie aby to Wasz plakat znalazł się na wystawie, przynieście go na Rynek Niezależny w Płocku w piątek od godziny 15:00 lub w sobotę od godziny 12:00!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →