Warsztaty Muzyczne Audioriver – konkretnie i edukacyjnie

News

Organizatorzy festiwalu Audioriver przedstawili ostatni punkt programu, czyli tematy oraz wykładowców Warsztatów Muzycznych.

Bezpłatne spotkania z publicznością festiwalu odbędą się w sobotę 27 lipca, a poprowadzą je przedstawiciele Akademii Menedżerów Muzycznych oraz Musoneo.pl.
„To zasadnicza zmiana koncepcji Warsztatów, ponieważ dotychczas prowadziły je gwiazdy Audioriver.” – mówi rzecznik prasowy festiwalu, Łukasz Napora. „Tym razem jednak chcemy zostawić naszą publiczność z bardziej konkretną wiedzą i umiejętnościami” – dodaje.
Warsztaty po raz kolejny odbędą się tam, gdzie na co dzień obraduje płocka Rada Miasta, czyli w ratuszu znajdującym się na rynku. Na początek zostało zaplanowane spotkanie, które poprowadzi Przemek Kubajewski, koordynator Akademii Menedżerów Muzycznych, czyli pierwszej polskiej szkoły o takim profilu. Warsztat dotyczył będzie biznesowego podejścia do działalności na rynku muzycznym. Od czego zacząć? Jaka jest rola menedżera? Jak negocjować i pozyskiwać partnerów? To tylko niektóre z zagadnień, które zostaną poruszone w ratuszu.
Drugi warsztat poprowadzi założyciel portalu Musoneo.pl, Maciej Polański – niegdyś redaktor naczelny magazynu „Estrada i Studio”. Jego przedsięwzięcie to serwis oferujący nowoczesny system kształcenia dla DJ-ów i producentów poprzez kursy wideo. Podczas warsztatów zaprezentowane zostaną techniki produkcji muzyki elektronicznej w praktyce z wykorzystaniem m.in. systemu  Native Instruments Maschine oraz – właśnie wprowadzonego do sprzedaży – kontrolera Ableton Push.
Wstęp na oba spotkania jest darmowy. Warsztat Akademii odbędzie się w godzinach 14:00-15:00, a Musoneo.pl między 16:00 a 17:30.
Źródło: materiały prasowe
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →