Jak było na Audioriver?

Relacja

Nastał czas podsumowań tegorocznej edycji festiwalu Audioriver. Czekamy na Wasze opinie na temat występów oraz organizacji imprezy.

Kolejną edycję festiwalu Audioriver mamy już za sobą. Pomimo, że pierwszy dzień imprezy zaczął się od gwałtownej, dwugodzinnej nawałnicy, nie powstrzymało to jednak fanów muzyki elektronicznej przed wzięciem udziału w tym niesamowitym wydarzeniu. Niestety wyładowania atmosferyczne nad centralną Polską były tak silne, że zawrócono do Katowic samolot z jednym z artystów – Dusty Kid.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Pierwszego dnia na nadwiślańskiej plaży bawiło się ponad 15 tysięcy osób, czyli o ponad tysiąc więcej niż w ciągu całej ubiegłorocznej edycji Audioriver. Największym zainteresowaniem cieszył się koncert Simian Mobile Disco. Brytyjski zespół, który był jedną z największych atrakcji pierwszego dnia festiwalu, przyciągnął kilka tysięcy fanów. Po raz pierwszy w historii Audioriver niemal zabrakło miejsca na pobliskiej skarpie.

 

Podczas drugiego dnia Audioriver do Płocka przyjechało jeszcze więcej fanów elektronicznych brzmień. Nie powinno to nikogo dziwić skoro tej nocy na nadwiślańskiej plaży zaplanowano występy takich gwiazd jak Hadouken! Live, Plastikman Live, Magda czy też Laurent Garnier Live.

 

 

Zapewne niektórzy z Was przechodząc ze sceny Circus na Main Stage, zwrócili uwagę na namiot Muno.pl. Właśnie tam przeprowadziliśmy wideo wywiady z największymi gwiazdami festiwalu – m.in z Plastikmanem, Karotte, Laurentem Garnierem oraz Simian Mobile Disco. Już niedługo będziecie mogli zobaczyć na naszym serwisie obszerną wideo relację z festiwalu Audioriver.

 

Czekamy także na Wasze opinie na temat Audioriver. Który z artystów zagrał najlepiej? 🙂

 Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →