Audiofly 'podążają za miłością'

Zapowiedzi

Na ich debiutancki album musieliśmy czekać aż 9 lat! Duet Audiofly zapowiada wydanie 'Follow My Liebie' w maju tego roku na Get Physical Music.

Choć Luca Saporito oraz Anthony Middleton należą do grona bardzo doświadczonych producentów mających na swoim koncie dziesiątki singli i remixów, to na ich debiutancki album musieliśmy czekać aż 9 lat!

Jak zapowiada Audiofly płyta „Follow My Liebie” ma być różnorodna muzycznie. Poza typowym dla duetu brzmieniem, na krążku znajdziemy także kilka numerów z klimatu ambient, electro pop czy też downtempo. Brzmi to dość ciekawie, gdyż dotychczas nie mieliśmy okazji usłyszeć artystów w takim wydaniu.

Przepełnione wokalami numery ukazują Audiofly w zupełnie nowym świetle. Kojarzeni głównie z imprezowego podejścia do produkcji muzyki, Luca i Anthony nagrali album, który idealnie sprawdzi się w domowym zaciszu. 

„Follow My Liebie” trafi do sprzedaży na początku maja za pośrednictwiem wytwórni Get Physical Music zarówno w wersji cyfrowej jak i na płycie CD. Poniżej możecie odsłuchać numer „Fela” oraz styczniowy set Audiofly z imprezy Verboten Party w Nowym Jorku.

Audiofly – Follow My Liebe [Get Physical Music]

Data wydania: 02.05.2011

Tracklista:

01. Follow My Liebe
02. Kiss and Tell
03. 6 Degrees feat. Fiora
04. Interlude
05. Fela
06. Interlude 2
07. Black Cat
08. Myhappyplace
09. Sense & Vision feat. Shaun Parkes
10. Blue Man
11. Talk To Me
12. Lo-Rise
13. Interlude 3
14. Puddle of Diamonds feat. Cari Golden


Audiofly – Fela by audiofly

Audiofly @ Verboten, New York, 08-01-2011 by Get Physical Music

Polub muno.pl na Facebooku: