Posłuchaj jak brzmi najwyższa półka Hi-Fi – BILETY

Wydarzenie

W listopadzie Warszawa będzie po raz kolejny gościć Audio Video Show - drugą co do wielkości w Europie wystawę sprzętu audiowizualnego.

Warszawskie Audio Video Show, z liczbą ponad 150 wystawców oraz 160 sal prezentacyjnych, jest największą w Polsce oraz drugą co do wielkości w Europie wystawą sprzętu audio-video. W czasie wydarzenia będzie można zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych, tj. telewizory, projektory, sprzęt hifi oraz słuchawki.
Ideą jaka przyświeca organizacji imprezy jest umożliwienie wszystkim zwiedzającym osobistego zapoznania się z możliwościami prezentowanych urządzeń. Z tego względu wystawa nie odbywa się w zatłoczonym i głośnym centrum targowym, lecz w lożach VIP Stadionu Narodowego oraz luksusowych warszawskich hotelach – Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski. Znajdujące się tam apartamenty i sale konferencyjne mają za zadanie zbliżyć sprzęt do słuchaczy, stwarzając warunki podobne do tych w naszych domach.
Audio Video Show to niepowtarzalna szansa, aby zapoznać się z możliwościami najdroższych urządzeń ze świata, z których wiele sprowadzono do Polski tylko na czas wystawy.
Audio Video Show odbędzie się w dniach 17-19 listopada. Bilety na wystawę są dostępne na Biletomat.pl.


Źródło: materiały organizatora
Foto: https://www.flickr.com/photos/[email protected]/

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →