ÄTNA i MEUTE udostępniają teledysk do wspólnego, szalonego utworu

Fot. Materiały promocyjne
News
ÄTNA i MEUTE rozbijają bank we wspólnym kawałku

ÄTNA i MEUTE stworzyli wspólny kawałek. Nagranie nosi tytuł Weirdo i stanowi eklektyczne połączenie techno, hip-hopu i synthu.

ÄTNA i MEUTE rozbijają bank we wspólnym kawałku

Nowy singiel niemieckiego duetu awangardowego popu ÄTNA i marszowego zespołu techno MEUTE robi znakomite wrażenie i dostarcza dokładnie to, co sugeruje tytuł. Weirdo w płynny sposób łączy w sobie niezliczone style muzyczne. ÄTNA wnosi tu swój eklektyczny pop z odrobiną hip-hopowej swawoli, podczas gdy MEUTE odpowiedzialne jest za nadanie całości wyrazistego rytmu. Marszowa perkusja rozbrzmiewa od samego początku utworu, który powoli rozwija się w szaleństwo z migotliwymi syntezatorami, delikatnymi dzwonkami i nastrojowymi podkładami.

Jak sugeruje tytuł, Weirdo traktuje o byciu sobą, niezależnie od tego, jak niektórzy mogą nas oceniać. Mamy być odważni, bezkompromisowi i jedyni w swoim rodzaju. Ten szalony kawałek uzupełniony jest o równie szalony teledysk w reżyserii Philipa Zellera. Dystopijna scenografia, krzykliwe, wielobarwne kostiumy, osobliwa choreografia – czego tutaj nie ma. Zobaczcie zresztą sami:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

ÄTNA x MEUTE – Weirdo

ÄTNA i MEUTE – techno i orkiestra dęta

ÄTNA tworzona jest przez wokalistkę Inéz oraz perkusistę Demiana Kappensteina. Duet zasłynął ostatnio współpracą z Solomunem przy singlu Tuk Tuk. MEUTE z kolei to zespół marszowy techno z Niemiec, który łączy hipnotyczne, napędzające techno z ekspresyjną orkiestrą dętą i muzyką elektroniczną. Grupa współpracowała do tej pory m.in. z Flume i Laurentem Garnierem.

 

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →