ASAD RIZVI w Polsce w ten weekend.

News

Od czasu pojawienia się na scenie w 1995 roku Asad Rizvi stał się wiodącym promotorem rozrastającego się nurtu o nazwie Tech-house. Na swoim koncie ma ponad 40 wydanych utworów, a trasy koncertowe odbył na pięciu kontynentach. Został nazwany "bohaterem nowej szkoły" przez czasopismo Muzik w 1998 roku, "Producentem roku 2000" przez Mixmag i "DJ'em na rok 2000" przez The Face. W ten weekend dwukrotnie zagości w Polskich klubach - w piątek w poznańskim Blue Note na urodzinach Andy Mile'a i Dap'a oraz w sobotę w krakowskim Prozaku.

Pochodzi z Londynu i wypracował
styl, który zdobywa mu sławę wśród wiodących czasopism muzycznych i w
środowisku DJ’ów. Estetyka brzmienia wyraźnie odzwierciedla wczesne lata spędzone w różnych krajach i nie mniej kolorową historię muzyczną. Zapał muzycznej twórczości był rozwijany w studiach nagraniowych szkół i college’ów do których uczęszczał już od 13 roku życia.

Umiejętności zostały wkrótce uznane za talent kiedy wspólnie z legendarnym już Ian’em O’Brianem nagrali pierwszy singiel winylowy Memory Tree w 1995 roku, który zyskał od razu wielkie uznanie i został nazwany singlem miesiąca przez dwa wydawnictwa.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ceniony w świecie muzyki undergroundowej za różnorodność, gładkie utwory i dynamiczność parkietu. Nagrywał wielokrotnie pod pseudonimem dla uznanych wytwórni płytowych takich jak The End, Loaded, Visitor, Surreal, Wiggle.

Przez wiele lat wspólnie z partnerem Ravi’m nagrywali jako zespół Impossible Beings dla Mr. C’s End Recordings. Ostatnio prawdopodobnie jest najbardziej znany jako Silverlining i skupia się na ciemniejszych utworach na parkiet wydawanych przez wytwórnie Tag, Eukahouse, Tektite i Ing Recordings z Japonii.

Swe deepowe brzmienie odświeżył remixując dla Blaze’a utwór – „How deep is your love„, które odbił się szerokim echem również na polskich parkietach.

PIĄTEK 13.10.2006 start: 21.30

Stereotheism – Dap & Andy Mile Birthday party

klimat: funky, deep house, tek house, minimal

GRAJĄ:

ASAD RIZVI [reverberations / UK]

Base [SQ klub]

Dap & Andy Mile [Back2Back birthday set] + vocal: Jacob A.

miejsce:

Blue-Note [ul. Kościuszki 76/78 (gmach C.K. Zamek) | Poznań]

wstęp:

15 zł przedsprzedaż / 20 zł w dniu imprezy / wstęp na zaproszenia: free,-

SOBOTA 14.10.2006 start: 21:00

„WORLD OF UNDERGROUNDHOUSE”

GRAJĄ:

ASAD RISVI [reverberation/om/uk]

FILIP D [twodeep/chicago]

Natasza & Oscarsix [pe!music/uniform rec./s-ens]

2 dancefloor:

FUNK-O-MASS & MARCIN

miejsce:

Prozak [Plac Dominikański 6, Kraków]

wstęp:

free – selekcjaPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →