Artysta na weekend: Magit Cacoon + wywiad

Wywiad

W cyklu Artysta na weekend przedstawiamy jedną z najbardziej charyzmatycznych DJ-ek z Izraela.  Przed Wami Magit Cacoon

Przesiąknięta swoją kulturą oraz Berlinem, w którym mieszka zaprezentuje się na kolejnej edycji Sweat Lodge Night24 kwietnia w poznańskim klubie Cute.

O muzycznych upodobaniach, agencji, planach i powrotach do rodzinnego miasta rozmawiamy z Magit Cacoon.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

WYWIAD: MAGIT CACOON (Sweat Lodge/ IZRAEL)

 

Jak opisałabyś muzyczny styl jaki prezentujesz?

Głównie skupiam się na szerokim spektrum house, kocham emocjonalne beaty. Moją największą przyjemnością jest poczuć kontakt z publicznością gdyż możemy wtedy znaleźć wspólny język i lepiej się bawić. Wspólna zabawa jest dla mnie największym priorytetem.

Jak to jest być członkiem agencji Sweat Lodge oraz ekipy T Room?

T room to świetny pomysł gdyż w każdy piątek zapraszamy znakomitych gości do galerii,  z której na żywo prowadzimy program w radiu Sweat Lodge. Każdy może przyjść i bawić się z nami. Jestem tam także rezydentką i świetnie czuję się mogąc być częścią projektów naszej agencji. Cały czas dzieje się bardzo wiele różnych ciekawych rzeczy,  jak na przykład nowa strona www naszej stacji radiowej, nowe audycje. Nigdy nie pracowałam w radiu i jest to dla mnie wspaniałe przeżycie. Czerpię z tego świetną energię. W niedługim czasie będzie można usłyszeć także moją autorską audycję, czekam na ten moment niecierpliwie.

 

 

Kiedy możemy spodziewać się Twoich pierwszych sukcesów produkcyjnych?
Jestem aktualnie zaangażowana w kilka projektów i mogę powiedzieć, że coś ukaże się naprawdę niedługo.

Niedawno mogłaś po raz kolejny wrócić w swoje rodzinne strony do Izraela i skonfrontować je ze swoimi berlińskimi doświadczeniami. Było przepięknie. Czułam się wspaniale, zwłaszcza na jednej imprezie, gdzie grałam pod gołym niebem. Jest tam mnóstwo rzeczy, które są podobne do tych z Berlina. Na pewno dobrze było wrócić do domu, gdyż te podróże zawsze na długo zapadają mi w pamięć.

 

Jakie jest Twoje przesłanie dla ludzi, którzy w sobotę zgromadzą się w klubie Cute?

Niech muzyka rządzi światem. Wpadajcie do klubu usłyszeć co specjalnego przygotowaliśmy dla Was z Jamesem, będzie gorąco!

 

Rozmawiał: Kuba Juerga Maćkowski

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →