Artyści na weekend: Pol_ON

News

W tym tygodniu zaglądamy na rodzime podwórko by bliżej poznać nowy projekt warszawskich producentów - Mike'a P oraz Pana K - Pol_ON

POL_ON to dwójka doskonale znanych w swiecie muzyki elektronicznej artystów Kacpra Bogacza i Michała Piotrowskiego, którzy postanowili wspólnie zająć się produkcją muzyki.

Kacper Bogacz – bardziej znany jako Pan K ma za sobą dosyć długą karierę. Jest absolwentem wydziału jazzu na Akademi Muzycznej w Katowicach. Znany jest m.in z Prokjektu Kosmodrom, Piroman vs PanK czy solowego projektu Pank, pod szyldem którego ukazały się dwie EPki dla oficyny Italo Buissness.

Micha Piotrowski
czyli Mike P. Promotor – jeden z głównych animatorów sceny muzyki elektronicznej w Polsce. Ma na swoim koncie organizację imprez, na których wystąpiła czołówka światowej sceny muzyki klubowej i nie tylko, booking festivali oraz produkcje min z SLG. Najbardziej jednak znany jest z niezliczonej ilości występów w całym kraju jak rownież poza jego granicami jako doskonały dj.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

 

Drogi obydu panów zeszły się w 2007 roku gdy, za sprawą pierwszych wspólnych imprez, znaleźli łączącą ich pasję. Podobne do niej podejście i wspólna wizja elektroniki zaowocowała współpracą, która przełożyła się na produkcję muzyki. Poczatkowo niesmiało lecz z biegiem czasu projekt zaczął nabierać coraz większego tempa czego efektem było zainteresowanie sie materiałem Pol_ONu przez wytwornię Channels Records.

Debiutancka EP’ka ukaże sie juz w styczniu 2008 a zremixuje ją jeden z czołowych twórców elektroniki w Polsce – SLG. W planach POL_ONu są dalsze wydawnictwa a także praca nad remixami oraz wspolpraca z innymi artystami.

Pierwszym tego efektem jest doskonaly remix utworu „Ty jestes melodyman” Piotra Bejnara(do przesłuchania na myspace.com/polonmusic) dla kanadyjskiego Open Concept Records, który na długo przed wydaniem został doceniony i grany jest przez wielu dj’i. W chwili obecnej grają wiele imprez promujacych ich wspolny projekt w kraju jak i za granica. Pracują rownież cały czas nad nowym materiałem, który już niebawem ukaże się nakładem zachodnich wytworni.

 

Najbliższe imprezy duetu Pol_ON:

Listopad 14 2008 POL_ON @ VANILLA ICE Warszawa
Listopad 15 2008 CHANNELS REC NIGHT @ METRO Bialystok
Listopad 29 2008 POL_ON @ KLUB 55 Warszawa
Grudzień 3 2008  POL_ON @ MAMACAS Ateny
Grudzień 20 2008 POL_ON @ LUZZTRO (with MIKOBENE) Warszawa
Styczeń 10 2009 POL_ON @ KLUB 55 Warszawa
Styczeń 16 2009 POL_ON @ PIEKARNIA Warszawa

 

więcej: myspace.com/polonmusic

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →