J-Wow z Buraka Som Sistema w Warszawie i Sopocie – BILETY!

Wydarzenie

Od dziś za pośrednictwem Muno.pl możecie zamawiać bilety na występy J-Wow z Buraka Som Sistema, które odbędą się 8 czerwca w warszawskim klubie 1500m2, a dzień później w sopockim Sfinks700!

Na początku czerwca na zaproszenie agencji Arts Hypnotic do Polski zawita Buraka Som Sistema! Ci nieprzewidywalni Portugalczycy połączyli w swojej twórczości energetyczne rytmy elektroniczne i miażdżące linie basu z tradycją muzyczną Angoli. Ich styl określany jest jako „kuduro”. Muzyka ta narodziła się na ulicach Luandy, jako tamtejszy odpowiednik hiphopu i szybko została podchwycona przez środowiska emigracyjne w Portugalii.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Debiutancki album Buraka Som Sistema zatytułowany „Black Diamond”, który ukazał się w 2008 roku był jednym z największych objawień w muzyce elektronicznej. W zeszłym roku zespół wydał swój kolejny krążek zatytułowany „Komba”, z którego pochodzi m.in. hit „Hangover (BaBaBa)”.

8 czerwca w warszawskim klubie 1500m2, a dzień później, 9 czerwca w sopockim klubie Sfinks700 wystąpi J-Wow, który jest siłą napędową i głównym producentem grupy Buraka Som Sistema. Od dziś bilety na te wydarzenia możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl!

08.06.2012 – ARTS HYPNOTIC PRESENTS: BURAKA SOM SISTEMA J-WOW DJ SET

Miejsce: 1500m2 – Warszawa
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →