Arca stworzył 'Mutanta’ – AKTUALIZACJA

Zapowiedzi

Nadchodzi kolejne LP od wenezuelskiego wizjonera, który ma za sobą współpracę m.in. z Björk. Posłuchaj utworów zapowiadających krążek!

Arca to jeden z tych artystów, którego ciężko przypisać do jakiegoś konkretnego gatunku muzycznego. Jego eksperymentalne podjecie do basu i perkusji przyniosły mu podziw wśród fanów, a psychodeliczne artworki i kontrowersyjne wideoklipy rozgłos w mediach. Jego utwory przypadły także do gustu samej Björk, która zaprosiła go do współpracy produkcyjnej przy jej ostatnim albumie Vulnicura.

Wenezuelski producent zapowiedział krążek pt. „Mutant„, kolejny po świetnie przyjętym w ubiegłym roku albumie „Xen„. Informacja o LP ukazała się na jego koncie na Twitterze, w krótkim lecz pełnym emocji poście: !! my next full length album is out late fall and it’s called Mutant and I CANNOT w8 to share with u all !!

W oczekiwaniu na Mutanta, który ukaże się 20 listopada nakładem wytwórni Mute, sprawdźcie wideoklipy, które go zapowiadają. Właśnie pojawiło się nowe video, do utworu „Vanity”. Ten kawałek możecie także za darmo pobrać tutaj.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


Arca – Mutant [Mute]

Data wydania: 20.11.2015

Tracklista:

01. Alive
02. Mutant
03. Vanity
04. Sinner
05. Anger
06. Sever
07. Beacon
08. Snakes
09. Else
10. Umbilical
11. Hymn
12. Front Load
13. Gratitude
14. EN
15. Siren
16. Extent
17. Enveloped
18. Faggot
19. Soichiro
20. Peonies

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →