Arca dzieli się nową EPką. Posłuchaj, jak brzmi „Madre”

News
Arca

Arca niespodziewanie podzieliła się nowym wydawnictwem. Minipłyta zatytułowana Madre jest już dostępna w serwisach streamingowych.

Arca i jej matka

Wenezuelska artystka udostępniła bez żadnej wcześniejszej zapowiedzi nowe, czterościeżkowe wydawnictwo zatytułowane Madre. Arca zaprosiła do studia częstego współpracownika Radiohead, Olivera Coatesa, który pomógł jest przy produkcji krążka. EPka jest już dostępna w sieci, możecie się z nią zapoznać poniżej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kawałek tytułowy napisałam lata temu, z kolei Madreviolo zrobiłam sama, grając na wiolonczeli, zanim zaczęłam pracować z Oliverem. Gdy już go zarejestrowałam, to zniszczyłem wiolonczelę, którą kupiłem specjalnie do tego celu. To musiała być jednorazowa rzecz, tak czułam. Kiedy podzieliłem się wersją acapella z Oliverem, nastąpił szalony rezonans między nami; to, co on zrobił z tym kawałkiem, było jak miejsce, o którym marzyłem, ale do którego nie mogłem dotrzeć sama.

Arca nie może przestać wydawać nowych rzeczy

W zeszłym roku Arca wydała nowy 62-minutowy utwór zatytułowany @@@@@, a następnie latem ukazał się album producentki KiCk i. Po wydaniu we wrześniu kompilacji MUTANTS VOL. 2: RIOT, artystka udostępniła jeszcze 100 remiksów tylko jednego utworu Riquiquí przy pomocy sztucznej inteligencji, o czym pisaliśmy tutaj.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →