Apparat zaskakuje nowym albumem

Zapowiedzi

Za bazę do najnowszego albumu Apparata pt. "Krieg und Frieden" posłużył soundtrack do sztuki teatralnej Sebastiana Hartmanna, który muzyk zrealizował w ubiegłym roku. Premierowy utwór "A Violent Sky" jest dostępny za darmo.

Sascha Ring aka Apparat od lat wprawia w zachwyt publikę i krytyków. Przez ponad dekadę działalności artystycznej wykreował swój rozpoznawalny styl, który urzeka nieprzewidywalnością i ciepłą melancholią. W przeszłości kolaborował z Modeselektor, tworząc kultowy już projekt Moderat, który wkrótce ma być reaktywowany (czytaj więcej). 2011 rok przyniósł jego ostatni solowy album – „The Devil’s Walk”.
Zapowiadana siódma płyta długogrająca Apparata bazuje na ścieżce dźwiękowej do sztuki teatralnej „Krieg und Frieden” Sebastiana Hartmanna, którą Sascha zrealizował w ubiegłym roku. Jak sam pisze: Jestem z nagrania bardzo dumny. To pierwsza płyta, która nie rani mnie w którymś momencie. Jest pełna niedoskonałości, ponieważ została stworzona przez ludzi.
Doskonale za to prezentuje się pierwszy opublikowany utwór z albumu „Krieg und Frieden” – „A Violent Sky„, który możecie pobrać za darmo. Odsłuch i download poniżej.

Przypominamy również, iż Apparat będzie główną gwiazdą imprezy organizowanej przez Prozak 2.0, która odbędzie się 9 lutego w Starej Zajezdni Tramwajowej w Krakowie.

Apparat – Krieg und Frieden [Mute]
Data wydania: 15.02.2013
Tracklista:
01. 44
02. 44 (noise version)
03. LightOn
04. Tod
05. Blank Page
06. PV
07. K&F Thema (pizzicato)
08. K&F Thema
09. Austerlitz
10. A Violent Sky

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →