Apollo 440 wylądują w maju w Krakowie i Bydgoszczy

Wydarzenie

Autorzy hitu „Ain't talkin bout the Dub”, „Stop the Rock”, czy też ”Krupa”- Apollo 440, powracają z nową trasą i z nowym albumem.

W swoim dorobku mają cztery albumy studyjne i najnowsze wydawnictwo „The Future’s what it used to be”, które nagrane zostało, po koncertach w latach 2007 i 2008, z nowym frontmanem Evanem Mackenzie.

Od roku 1990 członkowie zespołu współpracowali z wieloma artystami, jako producenci i remixerzy pod nazwą Stealth Sonic Orchestra. Ich remixy wczesnych utworów U2, Puff’a Daddy i Jimmie’go Page’a oraz Ennio Morricone prawie dekadę po powstaniu stały się hitami. Tworzyli ścieżki dźwiękowe do filmów, gier i multimediów, a ich utwory zdobywały najwyższe miejsca w rankingach UK Top 40, czy UK Top 10 i takież miejsca na listach przebojów, na całym świecie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

 

W Polsce zagrają dwa koncerty. W Krakowie, gdzie dadzą klubowy popis, oraz w Bydgoszczy podczas Juwenaliów. Będzie to najpewniej niezwykłe wydarzenie dla fanów ich dorobku muzycznego, a jak już zapowiedzieli, na ich koncertach będziemy mogli usłyszeć premierowe kawałki.

Koncerty odbędą się:
 
22.05.2009
Kraków – klub Studio

23.05.2009
Bydgoszcz – Stadion Poloni

Na koncerty zaprasza Agencja Illegalbreaks oraz Fabryka Productions.

www.apollo440.com
www.myspace.com/apollofourforty
www.fabrykaproductions.pl
www.illegalbreaks.com
www.myspace.com/illegalbreaks

więcej info soon 🙂

źródło: materiały organizatora

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →