Aplikuj do programu BURN Residency 2018

News

Już po raz ósmy marka BURN Energy Drink odkrywa wschodzące muzyczne talenty w największym na świecie konkursie dla DJ-ów.

Rusza kolejna edycja kultowego programu BURN Residency, w którym czekamy na obiecujących młodych artystów, mających nadzieję, by pójść w ślady zeszłorocznego zwycięzcy, Furkana Kurta. Aplikować można do 20 marca. Do tego czasu DJ-e z Rosji, Turcji, Włoch, Norwegii, Polski, Rumunii, Hiszpanii, Węgier, Brazylii i Szwecji będą mieli szansę, by wziąć udział w programie i spróbować zdobyć zwycięski tytuł. Wszystko pod okiem zasłużonych na muzycznej scenie autorytetów, wśród których znaleźli się w przeszłości Pete Tong, Luciano, Seth Troxler czy Loco Dice.
Tegoroczna edycja jest już ósmą odsłoną programu BURN Residency, w którym BURN poszukuje nieoszlifowanych talentów z całego świata. To życiowa szansa dla tych, którzy chcą zrobić karierę stojąc za konsolą oraz poznać mekkę muzyki elektronicznej – Ibizę. Szczęśliwcy staną przed szansą uczestnictwa w intensywnym programie szkoleniowym – szczegóły podane zostaną w nadchodzących miesiącach – oraz wystąpienia w najbardziej kultowych klubach na Ibizie. Zwycięzca programu otrzyma dodatkowo kontrakt na 100 000 euro, który będzie inwestycją w jego międzynarodową karierę.
Edycja 2017 BURN Residency zakończyła się zwycięstwem reprezentanta Turcji, Furkana Kurta. Po znakomitym wykonaniu serii wymagających zadań i wyzwań, Furkan został wybrany spośród finałowej trójki DJ-ów przez panel mentorów i liderów z branży, wśród których zasiedli Carl Cox, Pete Tong i Luciano.
Furkan zaimponował sędziom nie tylko doskonałym setem w czasie festiwalu The Big BURN Istanbul, ale także występami jako rezydent w Klein, Lucca, Drone oraz podczas miesięcznej rezydencji w klubie Flamme w Stambule.
Poprzedni zwycięzca programu – Lollino – został zakontraktowany przez Ask My Management, wydał swój mix w Bedrock, wytwórni Johna Digweeda oraz stał się regularnym artystą na imprezach HYTE, a Amnesia Ibiza dodała go do programu noworocznej imprezy NYE Festival obok takich gwiazd, jak Loco Dice, Chris Liebing, Carl Cox, Richie Hawtin, Dubfire i wielu, wielu innych. Wystąpił także na Wet Open Air Festival u boku Dubfire’a, Ellen Allien, Fritza Kalkbrennera i Moniki Kruse oraz rozpoczął cotygodniowy program na antenie Ibiza Sonica we współpracy z jedną z najlepszych kulturowych i rozrywkowych marek w muzyce klubowej „People Like Us”. Teraz planuje nową rezydencję we Włoszech wraz z Movement Turin @ Big Club (pod nazwą TrustMe) .
Jeśli chcesz aplikować do BURN Residency, dowiedz się więcej na stronie: www.BURN.com

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →